یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

این روزا گاز نداریم. قبلا گفتم بهتون گازای اینجا برقیه! واسه همین، با توجه به اتصالی ای که برقمون کرده، ما از پریزی که اونجا هست و همچنین از دوشاخه ی گاز نمی تونیم استفاده کنیم.

حالا بر همین اساس، دو روزه داریم با فر غذا درست می کنیم و پلوپز. یه روز که برنجو با ماست خوردیم. امروز در یک تلاش موفق، سیب زمینی ها رو تو فر سرخ کردم چشمک. البته یه تلاش کم و بیش موفق دیگه هم داشتم برای درست کردن عدس پلو تو پلوپز، خوب نشد، ولی از ماست و برنج بهتر بود چشمک.

امیدوارم فردا دیگه بیان درست کنن، ما از این بی غذایی و سوءتغذیه درآیم نیشخند.

حالا اگه شما پیشنهادی برای غذاهایی دارین که کلا تو فر درست بشن، بگین!

 

[ ۱۳٩۳/٧/۸ ] [ ٩:٢٧ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب