یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

امروز از صبح نشستم همین کارایی که تو این دو هفته کردمو به صورت یه گزارش نوشتم و برای استاد فرستادم. البته هدف اصلیم نوشتن گزارش نبود، بلکه می خواستم تعیین کنم که از این به بعد بهتره بیشتر تو چه مسیری حرکت کنیم. یعنی گزارشم با نگاه به آینده بود، نه نگاه به گذشته چشمک.

واسه همینم همه چیزو کامل ننوشتم. چون قرار بود فردا برم با استاد صحبت کنم. فقط می خواستم حدودی بدونه به نظر من بهتره الان رو چی کار کنیم. ضمن اینکه استادم هیچ وقت نمی خونه گزارش هایی که براش می فرستمو! گاهی یه نگاه می اندازه. می خواستم تا جایی که ممکنه کم باشه.

حالا ایمیلمو جواب داده که من مریضم، نمیام فردا. اسکایپی بذاریم قرارو!

اگه می دونستم امروز کلا تو رختخوابه، براش گزارش کامل تری می نوشتم که لااقل وقتش پر بشه با خوندنش چشمک.

--

راست گفتم بهتون که ماکروفر دار شدیم؟ نگفتم نه؟ خب الان گفتم دیگه نیشخند. اولین غذایی هم که توش خوردیم قرار بود پیتزا با نون توست باشه که به نظرم اصلا خوب نشد. تو همون فر خیلی بهتر میشد. ماکروفر قشنگ نونا رو آبدار کرده بود!


[ ۱۳٩۳/٧/۱٧ ] [ ۳:۱٠ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب