یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

امروز عصری یه ایمیل گرفتم از یکی از بچه های گروه خودمون (یعنی ما بچه هایی که با استاد ایکس کار می کنیم). ایمیل زده بود به همه ی بچه های دانشکده که گروه ایکس می خواد خداحافظی کنه. این هفته، هفته ی آخر کار من و فلانیه (یکی دیگه از بچه های گروه). هر کی دوست داره بیاد اتاق ما تا با هم خداحافظی کنیم.

فقط من نمی دونم مگه من و اون یکی دیگه از بچه ها که دانشجوهای این استادیم برگ چغندریم که میگه گروه خداحافظی می کنه؟سوال

البته فکر کنم علتش این باشه که فقط این دو تا میرفتن دانشکده. ما دو تای دیگه از خونه کارامونو انجام میدیم. به این ترتیب گروه ما هم دیگه داره منحل میشه. اوستا که رفت یه دانشکده ی دیگه. بچه ها هم که کم کم دارن پراکنده میشن.

ایرانی های شهرمونم که دیگه کم کم دارن پراکنده میشن. مثل اینکه همه کم کم دارن یه مرحله ای از زندگیشونو طی می کنن و وارد مرحله ی بعد میشن. ان شاءالله که ما هم زودتر تموم کنیم و بریم ببینیم غول مرحله ی بعد چیه!


[ ۱۳٩۳/٩/٢٠ ] [ ٦:۳٥ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب