یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

هیچ اتفاق خاصی در حال افتادن نیست و ما همچنان داریم به زندگیمون ادامه می دیم لبخند.

از صبح پای همین کارای الکی وقت گیر درسیمم که تمومی هم نداره! نمی دونم الان باید بگم از خوش شانسیمه یا از بد شانسیمه که باید انقد این رمان دور دنیا در هشتاد روزو بخونم که حالم بد بشه!! دیگه جمله جمله شو حفظم، یعنی حتی قشنگ می دونم فلان جا کجاست، بین فلان جا تا فلان جا چند کیلومتره!! آقای فاگ اینا از کجا به کجا رفتن، بعدش کجا رفتن، اونجا چه اتفاقی افتاد و الی آخر... خنثی .

--

ولی خب در خلال این رمان خوندن، چیزای جالبی هم یاد گرفتم! مثلا فهمیدم که تو این کتاب به خلیج فارس می گه خلیج عربی و فهمیدم که نویسنده هم تصورش از منطقه ی خاورمیانه و هند و کلا اون دور و برا کلا جنگ و این چیزا بوده. آخه یه جای متن کتاب میگه (نقل به مضمون البته) با اینکه تو هند و اون طرفا ممکنه امنیت نباشه و دعوا و درگیری و جنگ و این چیزا باشه، ولی ویلی فاگ اینا از این چیزا هراسی ندارن و مشکلی با رفتن به این مناطق ندارن.

 

[ ۱۳٩۳/۱۱/۸ ] [ ۸:٥۳ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب