یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

حدود 1600 دقیقه طول کشید تا برنامه ام اجرا شد. در اصل در واقع این برنامه ی من نبود. برنامه ای بود که قبلا توسط یه عده ی دیگه نوشته شده بود (و گفته بودم که ایراد داره کدشون).

می خواستم همین برنامه رو روی یه سری داده ی دیگه امتحان کنم. برای اینکه تستش کرده باشم، یه فایل درستو هم به عنوان ورودی و هم به عنوان فایل استاندارد بهش دادم. هدف این برنامه اینه که فایل ورودی رو با فایل استاندارد مقایسه کنه و بگه فایل ورودی چقدر درست عمل کرده.

حالا من فایل استانداردو به عنوان فایل ورودی و فایل استاندارد بهش دادم، میگه 37 تا غلط داره خنثی.

 

[ ۱۳٩۳/۱۱/۱٢ ] [ ۱:۳٧ ‎ق.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب