یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

خیلی خوبه آدم بفهمه یه اشتباه بجا کرده لبخند. اصلا انگاری خدا اشتباه به این بزرگی رو گذاشته کنار واسه این لحظه!

یه روشی بود که من یه سال پیش به استاد گفتم ما بیایم از این روش استفاده کنیم. گفت این روش غلطه، از این روش استفاده کن. منم یه سال تمام رو این روش کار کردم. قاعدتا نتیجه تقریبا باید یکی باشه و صرفا یه سری تغییرات ظاهری بین دو تا روش باید وجود داشته باشه.

حالا که استاد تو مقاله دیده من نوشتم از فلان روش استفاده کردیم، میگه چرا از اون روش استفاده نکردی؟خنثی منم بهش گفتم ما قبلا راجع به این موضوع بحث کردیم و قرار شد به این دلیل (دلیلی که خود استاد گفته بود) از این یکی روش استفاده کنیم.

استاد هم گفت ببخشید، احتمالا من اون موقع درست نفهمیدم. حالا اگه میشه با این یکی روش هم امتحان کن که ببینیم نتایج یکی میشه یا نه.

با کلی بسم الله بسم الله روش دیگه رو امتحان کردم. آخه اگه عددش خیلی فرق می کرد، باید تمام آزمایش ها رو دوباره انجام می داد. حالا مشکل انجام دادنش نبود، مشکل این بود که چه بسا نتایج دیگه مثل قبل نشه!

نتیجه ای که به دست اومد، یه مقداری پایین تر از نتیجه ی قبلی بود. خیلی ترسیدم، چون واقعا تفاوت باید خیلی فاحش می بود. ولی در کمال تعجب دیدم من تو نسخه ی قبلی، عددها رو (اونم عددهای بهترین سیستمو که سیستم خودمون باشه) اشتباهی 4 درصد پایین تر از اون چیزی که واقعا به دست اومده به استاد گزارش دادم! و به این ترتیب با نتایج فعلی آب از آب تکون نخورد بغل. منم به استاد گفتم امتحان کردم نتایج تغییری نکرد چشمک.

--

خدایا! مچکرم؛ حتی به خاطر اشتباهایی که دوست داری بکنم لبخند.

[ ۱۳٩۳/۱٢/۱٢ ] [ ٧:٠٠ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب