یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

چند وقتیه خیلی به این فکر می کنم که واقعا تو عمرم چه دستاوردی داشتم؟ دیگه سنم داره به سی نزدیک میشه. هرچند هنوز حدود سه سالی مونده، ولی خب چشم به هم بزنی تموم میشه.

جالبه که همین چند وقت پیش تو یه وبلاگی دیدم چیزی وجود داره به اسم بحران سی سالگی. آدما به سی سال که می رسن، برمی گردن به پشت سرشون نگاه می کنن، ببینن تا الان چی به دست آوردن؟

سوره ی مومنونم دیگه کامل حفظ شدم. همین طوری که راه می برم با خودم می خونمش. وقتی به آخراش می رسه خیلی می ترسم. بحران سی سالگیمو تشدید می کنه اون جایی که می گه ازشون می پرسن چه مدت رو زمین بودین؟ میگن یه روز یا نصف یه روز. می ترسم خیلی زود این نصف روز ما هم تموم بشه و کاری نکرده باشیم.

الان یه نگاهی به همین سالی که گذشت تو وبلاگم کردم. می خواستم به صورت گلچین و خلاصه بنویسم که سال گذشته تو هر ماه چی کار کردم، اما هرچی پست ها رو نگاه کردم، همش یه مشت چیزای روزمره بود که ارزش نوشتاری نداشت (فقط ارزش خوانداری داشت چشمک)!!

فقط فهمیدم که تو کل سال گذشته یه سری اتفاقات خیلی ساده و معمولی به من گذشته. نه آپولو هوا کردم، نه هیچ کار قابل به عرضی!

فهمیدم که دوستای خوبی داشتیم. دوستایی که شاید هر هفته یا شاید حتی بعضی هفته ها چند بار همو دیدیم، اما هیچ وقت نشده از دست هم دلگیر یا ناراحت بشیم.

در کل برآیندم سال گذشته برام کاملا معمولی بوده، نه خوب، نه بد. امیدوارم سال جدید برام سال خوبی باشه و بهتر از سال قبل لبخند. امیدوارم برای شما هم همین طور باشه لبخند.

 

 

[ ۱۳٩۳/۱٢/٢۳ ] [ ۱:۳۱ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب