یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

من امروز کشف کردم که این کامنت های تبلیغاتی که میاد کاملا اتوماتیکه. البته کشف عجیبی نیست هانیشخند.

گفتم که شما هم بدونین، یعنی بدون اینکه به بازدیدها اضافه بشه آدم می بینه یه دونه نظر اضافه شده، نگاه که می کنی می بینی تبلیغیه که اگه میخوای بازدیدات بیشتر بشه بیا ما رو لینک کن و از این حرفا!

جالب ترش اینه که مثلا خط اولش هم می نویسن این متنت خیلی قشنگ بود، یا مثلا خیلی باهاش حال کردم، حرف دل ما رو زدی و از این چیزا!!!! در حالی که اصلا کسی نبوده که بیاد بخونه.

[ ۱۳٩٢/٦/۱٩ ] [ ٦:٤٤ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب