یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

امروز پست پاسپورتمو که توش ویزای آمریکا بود، آورد لبخند.

ویزام سینگل سه ماهه است ولی خب خدا رو شکر که زود اومد و خیال منو راحت کرد.

منم سریعا به استاد ایمیل زدم گفتم ویزام اومده، بریم مرحله ی بعد، ببینیم غولش چه شکلیه چشمک.

--

به همراه پاسپورتم برام یه برگه هم فرستادن که روش مهر سفارت آمریکا رو داره و این طور که معلومه اگه نکته ای لازم باشه گفتنش توش می نویسن. توش نوشته برای ورود به آمریکا پاسپورتت باید حداقل شیش ماه اعتبار داشته باشه. اگه تا 28 می یا زودترش وارد آمریکا شدی مشکلی نیست، اما اگه دیرتر بخوای وارد بشی باید پاسپورتتو تمدید کنی قبلش.

بعد از اینکه آدم پاسپورتو تمدید می کنه، نیازی نیست دوباره درخواست ویزای جدید بده. اما موقع ورود باید هر دو تا پاسپورتو با خودش داشته باشه، هم اون قدیمیه که ویزا توشه، هم جدیده که خالیه.

--

میگم پاسپورت ما ایرانی ها که اعتبار نداره، همین ویزای آمریکا و آلمان شاید یه کمی اعتبار بده به پاسپورتمون چشمک. اونم که از شانس من همین که ویزامو گرفتم، باید برم پاسپورتمو عوض کنم!

حیف این همه ویزایی که تو پاسپورتم خورده! ویزای سه ماهه، دانشجویی، کاری، حالا هم که ویزای آمریکا. دلم براشون تنگ میشه نیشخند.

--

مقاله های پذیرفته شده رو تو سایت هر کنفرانسی می زنن، نگاه کردم دیدم استادم یه سه چهار تایی مقاله و پوستر داره! سه چهار تا دیگه از بچه های فعلی و قبلی دانشکده هم مقاله دارن.

[ ۱۳٩٤/۱/٢٦ ] [ ۱:۱٧ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب