یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

هشت مارس که می دونین روز جهانیه زنه. اون روز سه شنبه بود و معلممون برامون یه بسته شکلاتی که طعم نعنایی داره و خوشمزه است آورده بود سر کلاس. البته به آقایون هم دادهاچشمک.

از قضا من اون روز برای فکر می کنم اولین بار غذای درست و حسابی برده بودم دانشگاه دومم (البته یکی دو بار قبلش ماکارونی برده بودم، ولی هیچ وقت نرفته بودم گرم کنم، همیشه خنک خورده بودم، ولی این دفعه گذاشتم تو ماکروفر و گرم کردم و خلاصه دلی از عزا درآوردم!) ولی با این وجود سر کلاس واقعا گشنه ام بود. همون یه شکلات هم یه شکلات بود. البته اینم بگم که تازه میوه هم با خودم برده بودم دانشگاه دومم، اونا رو هم میل کرده بودم قبلش نیشخند.

یکی از بچه ها هم درست همون روز تولدش بود و شیرینی و آب میوه آورده بود. شیرینی ای که آورده بود جالب بود برام. شیرینی تر بود. ولی ما وقتی شیرینی تر می گیریم، خودمون انتخاب می کنیم که از کدوما برامون چقدر بذاره. ولی این شیرینی ای که آورده بود توی یه بسته بود که داخلش حدود ده تا شیرینی بود. از هر کدوم یه دونه و جای شیرینی ها هم مشخص بود. مثلا اونی که شکلش مثلث بود، درست توی یه قسمتی بود که به شکل مثلثی تعبیه شده بود.

خلاصه، هر کس یه دونه برداشت دیگه. من یه رولت برداشتم. باور کنین اگه خمیرش مزه ای جز تیتاپ می داد نیشخند! والا! دقیقا تیتاپ بود که لایه لایه لاش خامه ریخته بودن ولی خب برای منی که واقعا گشنه ام بود، خیلی خوب بود چشمک.

آخرش دو سه تا اضافه اومد که اونا رو هم پسر آمریکایی و دختر اندونزیایی زحمتشو کشیدن. آب میوه هم آورده بود. بشقاب و چاقو و چنگال و لیوان یه بار مصرف هم آورده بود. هر کدومو که در می آورد، ما از این همه امکاناتی که زحمت کشیده بود آورده بود متعجب می شدیم و می گفتیم woooow! اوجش وقتی بود که دیدیم برامون حتی دستمال هم آورده بود (بهش می گین دستمال سر میز، دستمال سر سفره؟ چی می گین؟ همونی که رو میز میذارن واسه آدم دیگه). خلاصه که خیلی زحمت کشیده بود، دستش درد نکنه. اگه نبود شیرینی هاش، فک کنم من از گشنگی هلاک شده بودم چشمک.

 

[ ۱۳٩٤/۱٢/٢٥ ] [ ٩:۱٧ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب