یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

خب فکر می کنم من آخرین نفری هستم دیگه که هنوز دارم وبلاگ نویسی میکنم این دم عیدی! همه حرفای آخر سالیشونو زدن، فقط من موندم.

البته حرفی هم ندارم بزنم. فقط اومدم که آخرین پست (یا شایدم یکی از آخرین پست های) سال 94 رو بنویسم و برم.

خونه ی ما امسال اصلا حال و هوای عید نداره متاسفانه. سبزه مون امسال سبز نشد! هر سال عدس می کاشتم، امسال دوستامون که می خواستن برن سفر، عدساشونو دادن به ما. اون موقع تک و توک در اومده بود سبزه شون ولی بعدا هم هرگز درست نشد! البته راستش از همون اول هم معلوم بود از این سبزه کاری دوست ما چیزی در نمیاد نیشخند ولی خب ما سعی کردیم امیدوار باشیم.

بعد هم گفتیم خب اونا که بهمون عدس دادن، ما خودمون گندم بکاریم. حالا اگه از عدس اونا چیزی درنیومد، از گندمای خودمون یه چیزی دربیاد دیگه. نتیجه این شد که نه عدس اونا تبدیل به سبزه شد، نه گندم خودمون!

به این ترتیب ما امسال فکر نمی کنم بخوایم هفت سین بذاریم! یعنی نداریم که بذاریم آخه نیشخند. فقط فک کنم با این گندمایی که یک در پنجاهشون جوونه زده بتونیم سمنو درست کنیم چشمک.

خونه تکونی هم که کلا نکردیم. آخه کسی قرار نیست بیاد خونه مون. تمام دوستامون -دقیقا تمامشون، حتی یه نفر هم نمونده- رفتن ایران یا کشورای دیگه برای عید. ما تنها بازماندگان گروه تو شهرمون هستیم.

به این ترتیب کار خاصی هم برای انجام دادن نداریم، نه کسی هست که بریم عیددیدنی، نه کسی هست که بیاد عیددیدنی!

شیرینی عید هم که نداریم به سلامتی. هرچی از ایران آورده بودیم تموم کردیم، خودمون هم دیگه درست نکردیم نیشخند. فق امروز یه کیک پختم که اونم زیاد جالب نشد ولی خب بد هم نشد.

خلاصه که اینم از آخر سال ما. یه روز کاملا معمولی لبخند. فقط برای اینکه تنوعی باشه، حداقل قالب وبلاگمو عوض می کنم که یه کم خونه تکونی مجازی کرده باشیم حداقل چشمک.

--

سال 94 هم با تمام سختی ها و آسونی هاش، با تمام فراز و نشیب هاش داره به آخر می رسه. امیدوارم سال 95 برای همه مون بهتر از سال 94 و تمام سال هایی باشه که تا حالا تو عمرمون داشتیم لبخند.

سال نوتون پیشاپیش مبارک لبخند.

 

[ ۱۳٩٤/۱٢/٢٩ ] [ ۱۱:۱٥ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب