یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

مدت ها پیش، فک کنم سال 2014 بود هنوز، بهتون گفتم که یه روز داشتم می رفتم دانشگاه دومم، تو قطار، یه اتفاقی افتاد که لپ تاپم یه لحظه از دستم سر خورد. منم محکم دستمو گذاشتم روش که نیفته پایین. از اون به بعد دیگه وایرلسش کار نمی کرد و من با یه استیک وایرلس، وایرلس داشتم.

دیروز که می خواستم بیام، لپ تاپمو داشتم جمع می کردم. هنوز نصفشو بلند کرده بود، نصف دیگه اش رو زمین بود که نمی دونم چرا از دستم سر خورد و اون نصفه ای که بلند کرده بودم، دوباره خورد به میز. ارتفاعش هم زیاد نبودها، شاید کمتر از ده سانت بلند کرده بودم هنوز. ولی خب به هر حال افتاد دیگه.

منم خداخدا می کردم کار کنه لپ تاپم دوباره. وقتی داشتم می اومدم خونه، روشنش کردم، دیدم سالمه. یه کمی تو راه از کتاب های پی دی افی که داشتم خوندم و اومدم.

از اونجا اومدم خونه، ولی از اونجایی که باید دوباره سریع می رفتم کلاس آلمانی، دیگه دوباره لپ تاپمو درنیاوردم. وقتی از کلاس هم برگشتم این قدر دیروقت بود که بازم روشن نکردم لپ تاپمو.

حالا امروز صبح روشن کردم، می بینم وایرلسش کار می کنه لبخند.

 

[ ۱۳٩٥/۱/۱۱ ] [ ٩:٥۸ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب