یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

خب ادامه ی پست قبلی، کتاب عایشه بعد از پیامبر

تا اینجا گفتم که پیامبر داشت اون طرف مردمو به اسلام دعوت می کرد.

مردم هم از این محل شعر و شاعری میرن اون سمت که پیامبر داشته صحبت می کرده. پیامبر داشته میگفته مردم مش.روب نخورین، قمار نکنین، زنا نکنین.

بعد این شاعره که داره این خاطره رو تعریف می کنه به شنونده اش میگه، این حرفش واقعا درست میگه، من اگه مش.روب نمی خوردم، عصبانی نمیشدم، کنترل عقلمو داشتم و باقی مانده شو به صورت اون شاعر نمی ریختم. اگه قمار نمی کردم پولامو از دست نمی دادم و اگه زنا نمی کردم کلی از پولام خرج اون زن ها نمی شد و الان از پولدارای مکه بودم و محتاج این نبودم که تو خونه ی تو باشم!

 

[ ۱۳٩٢/٦/٢٦ ] [ ٦:٠٤ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب