یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

دیروز داشتیم با همسر راجع به این روابط دانشجو و استاد توی اینجا می گفتیم. واقعا خیلی با ما فرق دارن. مثلا استاد من میخواد بره یه شهر دیگه، یعنی کلا قراره بره اونجا استاد شده، اون روز ایمیل زده جمعه ساعت 12:15 بیاین meeting room به صرف اسنک دعوتتون می کنم، چون من دیگه میخوام برم از این شهر (البته بازم هفته ای یه بار میاد به خاطر ما دانشجوهایی که اینجا داره).

حالا سوال اینه که واقعا ما تو ایران اصلا خبردار می شیم از طرف خود استاد که داره میره؟ اصلا با ما خداحافظی می کنن استادا؟ یا اصلا پذیرایی می کنن از ما (اونم با اسنک!!!)

یا کلا یه چیزی بگم از تعجب بترکیننیشخند. یه بار توی همون meeting room بودیم. یکی از بچه ها dry-run داشت (dry-run یعنی مثلا قراره برین کنفرانس ارائه بدین، میاین دقیقا با همون مدت زمان وقت میگیرن برای خودتون و جلوی یه جمعی ارائه می دین، یعنی فکر میکنین الان تو کنفرانسین و دارین ارائه میدین).

خلاصه این بنده خدا داشت ارائه میداد و استاد داشت یه چیزی می خورد (کلا طبق قرار قبلیمون از اول خوردن توی جلسات هفتگی ای که برگزار میشد مجاز بود)، بعد هی خش خش می کرد و داشت پاکت ساندویچشو مچاله می کرد که بندازه سطل آشغل. یهویی دانشجوش که داشت ارائه میداد خیلی رک و روراست بهش گفت فلانی میشه سر و صدا نکنیساکت، من حواسم پرت میشه!!!

حالا اگه ما بودیم آیا همچین چیزی می گفتیم؟ اصلا جرئت داشتیم به استاد بگیم بالای چشت ابروئه؟!!

یا مثلا همسر تعریف می کرد که یکی از دوستاش با یه استادی قرار داشته که اون استاد در واقع استاد استاد دوستشه (یعنی استاد استاد راهنمای دانشجو). وقتی داشتن با هم حرف می زدن، استاد داره توضیح میده روی صندلیش نشسته و جلوش هم یه میزه. این دوستش هم کلا روی میز جلوی استاد نشسته و داره حرف می زنه!!! فکر کن یه روز تو ایران همچین اتفاقی بیفتهمتفکر، حتما به جرم فساد اخلاقی همه ی دانشجوهای دانشکده رو بازداشت می کنن نیشخند.

 

 

 

[ ۱۳٩٢/٦/٢٧ ] [ ٤:۳۸ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب