یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

خیلی وقته از این چیزا ننوشتم. دلم هم که بسیاااااااار گرفته. برای عوض شدن هوای دلم اومدم یه کمی کتاب بخونم و چیزایی که خوندمو بنویسم. از کتاب عایشه بعد از پیامبر:

پیامبر نامه ی دعوت به اسلامی که برای خسرو پرویز بوده رو میده به یه بنده خدایی که ببره به ایران. این آقا هم فارسی رو به اندازه ی کافی بلد بوده، ولی خب عرب بوده.

خلاصه نامه رو می بره بده به خسرو پرویز در حال حاضر در همدانه. میره اونجا. به درباری ها میگه که نامه داره از طرف پیامبر برای خسرو پرویز. میگن بده نامه تو ببریم. میگه نه، خودم باید شخصا بدم به دست پادشاه. بهش میگن پس باید صبر کنی تا سه روز دیگه که اول ماه میشه و بعد مثل همه ی مردم عادی میتونی به دیدار شاه بری.

---

برام جالب بود که شاه اون زمان مردمو به صورت عادی به حضورش می پذیرفت! آیا الان همه این طوریه؟

[ ۱۳٩٢/٧/۱٠ ] [ ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب