یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

از کتاب تاریخ طبری، جلد هفتم:

قبلا هم گفتم این کتاب یه واقعه رو از زبون خیلی ها نقل می کنه، من گاهی یکیشون رو اینجا میذارم، ممکنه دیگران واقعه رو طور دیگه ای بیان کرده باشن یا اصلا گفته باشن همچین چیزی نبوده، به هر حال این یه واقعه است که یکی نقل کرده:

عبیدالله بن ابی حصین ازدی که نسب از بجیله داشت بانگ زد و گفت : ای حسین آب را می بینی که به رنگ آسمان است، به خدا یک قطره از آن نمی چشی تا از تشنگی بمیری.

حسین گفت: خدایا او را از تشنگی بکش و هرگز نبخش.

حمیدبن مسلم گوید: به خدا بعدها هنگامی که بیمار بود عیادتش کردم. به خدایی که جز او خدایی نیست دیدمش آب می خورد تا شکمش پر می شد و قی می کرد، آنگاه باز آب می خورد تا شکمش پر می شد و قی می کرد، اما سیراب نمی شد و چنین بود تا جان داد.

 

[ ۱۳٩٢/۸/۱٦ ] [ ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب