یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

قبل از اینکه بخوام متن این دفعه رو بنویسم، می خوام یه توضیحی راجع به این کتاب بدم. من یه فایل صوتی یه بار دانلود کردم و گوش دادم (البته نه همه اش رو) به اسم تحریفات واقعه ی عاشورا که صدای مطهری بود. نمی دونم اون سخن رانی نوشته های این کتاب رو می گفت، یا این کتاب متن همون سخن رانی هاست ولی به هر حال خوندن این کتابو بهتون توصیه می کنم. متنش بیش از حد آسون و روونه، اصلا قابل قیاس با سایر کتابای مطهری که قابل فهم نیست، نیست. دقیقا مثل یه سخن رانی می مونه که متنش رو نوشته باشن.

کلی هم با خوندنش می خندین به تحریفات ارائه شده توسط مسلمانان و شیعیان محترم. یه نمونه اش همینی که این زیر می نویسم:

از کتاب حماسه ی حسینی:

"در کتاب اسرارالشهاده نوشته است که در کربلا یک میلیون و ششصد هزار نفر لشکر عمر سعد بود. آخر اینها از کجا پیدا شدند؟ اینها هم همه از کوفه بودند. مگر چنین چیزی می شود؟ در آن کتاب نوشته است امام حسین در روز عاشورا سیصدهزار نفر را با دست خودش کشت. با بمبی که روی هیروشیما انداختند، تازه شصت هزار نفر کشته شد. من چند روز پیش حساب کردم که اگر فرض کنیم که شمشیر مرتب بیاید و در هر ثانیه یک نفر کشته شود، سیصد هزار نفر هشتاد و سه ساعت و بیست دقیقه وقت می خواهد. دیدید که جور در نمی آید، چه بکنند؟ گفتند عاشورا هم هفتاد ساعت بود. [همچنین نوشته است] حضرت ابوالفضل بیست و پنج هزار نفر را کشت. حساب کردم شش ساعت و پنجاه و چند دقیقه و چند ثانیه می خواهد اگر در هر ثانیه یک نفر کشته شده باشد."

 

[ ۱۳٩٢/٩/٦ ] [ ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب