یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

از کتاب تاریخ یعقوبی:

"و بعض ایشان گفت: از حسین شنیدم که می گفت: الصدق عز، والکذب عجز، والسر امانه، الجوار قرابه، والمعونه صداقه، والعمل تجربه، والخلق الحسن عباده، والصمت زین، والشح فقر، والسخا غنی، والرفق لب"

راستی عزت است، و دروغ ناتوانی، و راز امانت است، و همسایگی خویشاوندی، و یاری کردن دوستی است، و کار آزمایش، و خوی نیک بندگی، و خاموشی آراستگی، و بخل ناداری و سخاوت توانگری و نرمی و مدارا خردمندی".

----

پی نوشت 1: نمی دونم چرا بعضی حدیثا انقدر کاملند چشمک!!!

پی نوشت 2: اون تیکه ای که پررنگ کردم به نظرم چیزی بود که این روزا آدما خیلی ازش دور افتادن.

پی نوشت 3: عربیشو گذاشتم تا بخونین تا ببینین که ترجمه ای که شده با عرف معمول فرق داره، مثلا تجربه معنی شده آزمایش، یا عباده معنی شده بندگی. من نمی دونم عرف درسته یا این ترجمه ها، ولی به هر حال عمدا هر دوشو گذاشتم.

 

[ ۱۳٩٢/٩/٩ ] [ ۳:۳٢ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب