یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

آدم فضول و از این شاخه به اون شاخه بپر به من میگن!

تو فولدرام نگاه کردم ببینم چه کتابایی دارم که ممکنه توشون راجع به حضرت فاطمه چیزی نوشته باشه، چیزی ندیدم! رفتم تو صحیح بخاری دنبال احادیثی گشتم که شاید سنی ها هم نقل قول کرده باشن از پیامبر در مورد حضرت فاطمه.

این وسط چیز دیگه ای توی فهرست توجهمون جلب کرد! رفتم سر صفحه ی مذکور، حدیث عملا راجع به یه چیز دیگه بود!! همین جوری رفتم پایین تر، به یه حدیث برخوردم که جالب بود و فکر می کنم عین رفتار امروز ماست، کاشکی واقعا این حدیثو نمی گفتن به ما:

انس بن مالک می گوید، معاذ پشت سر رسول الله بر شتری سوار بود که آن حضرت خطاب به وی فرمود: ای معاذ، معاذ گفت: بلی یا رسول ا لله! بفرمایید. باز فرمود:ای معاذ، معاذ جواب داد لبیک یا رسول الله! در خدمتم. آن حضرت سه بار آن را تکرار کرد، آن گاه فرمود: " هرکس از صمیم قلبش اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمدا رسول الله بگوید، خداوند آتش جهنم را بر او حرام میگرداند". معاذ گفت: ای رسول خدا! آیا مردم را از این سخن با خبر سازم تا خوشحال شوند؟ آنحضرت فرمود: "بیم آن می رود که بر این سخن، توکل کنند و عمل را ترک کنند". معاذ هنگامی که نزدیک بود دار فانی را وداع گوید، به دلیل اینکه مبادا به خاطر کتمان این حدیث، گناهکار شود، آن را برای مردم روایت کرد.

 

[ ۱۳٩۳/۱/۱٥ ] [ ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب