یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

از کتاب از آگاهان بپرسید (جلد اول):

کلا این کتاب بیشتر تلاش می کنه حقانیت شیعه رو اثبات کنه.

تو یه قسمت کتاب سه دلیل می شمره برای برتری تشیع بر تسنن که دلیل سومش اینه:

"اعتراف و اقرار به اینکه هرچه کتاب دارند، احتمال اشتباه در آنها می رود و هیچ کتاب صد درصد صحیح و معتبری جز کتاب خدا که باطل به هیچ وجه در آن راه ندارد، ندارند. کافی است بدانی که مهم ترین کتاب نزد آنان اصول کافی است و با این حال، گواهی می دهند که هزاران حدیث نادرست در آن وجود دارد؛ از این رو است که همواره علما و مجتهدینش دنبال بحث و بررسی و تحقیق هستند و جز روایت هایی که از نظر متن و سند، ثابت و محقق گردد و با قرآن و عقل نیز معارض نباشد، نمی پذیرند.

ولی اهل سنت، خود را متعهد و ملزم به کتاب هایی می دانند که نامشان صحاح است به این اعتبار که هرچه در آنها آماده است، صحیح می باشد و بیشتر آنان این رای را با وراثت از پیشینینان و بدون هیچ بحث و تقحیقی به دست آورده اند، وگرنه بسیاری از احادیثی که در این کتابها نقل و روایت شده اند، بر هیچ دلیل علمی استوار نیست و کفر محض از آن پیداست و با قرآن و اخلاق و رفتار رسول خدا (ص) منافات و تعارض دارد."

 

[ ۱۳٩۳/٢/٧ ] [ ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب