یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

کلا انگاری فرهنگ کتابخونی توی ما ایرانی ها درونی نشده (خارجی ها رو نمی دونم).

تمام اینترنت و بلاگا و صفحه های رخ نامه (ترجمه ی تحت اللفظی که یه جا دیدم خیلی خوشم اومد) رو زیر و رو کردم تا یه گروه پیدا کنم که مثلا یه کتاب رو با هم قسمت کرده باشن و هر کس خلاصه ی قسمت خودشو بیاد بنویسه تا بقیه هم استفاده کنن. ای دریغ.... حاصلش "هیچ" بود.

کاش وبلاگ منم از اونا بود که روزی هزار تا بازدید داشت، اون وقت آدم میگفت خب بالاخره بین اینا 4 نفر پیدا میشن که بشه یه همچین کاری کرد ولی خب نمیشه. چون دور باطله، حلقه ی بی نهایته! اون وبلاگایی که هزار تا بازدید دارن خیلی هاشون چرت و پرت می نویسن، اصلا دنبال این کارا نیست. اون وبلاگایی که به کتاب خونی و خلاصه کتاب پرداختن، همه شون بعد از یه مدت تعطیل شدن، بازدیدشون رو هم نگاه می کنی، روزی 5 تا بیشتر نیست!!!

ملت ناکتابخونی هستیم...

[ ۱۳٩٢/٦/٦ ] [ ٥:٤۳ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب