یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

اون روز که با بچه ها رفته بودیم بیرون صحبت از ریختن کف توی رودخونه و شستن ماشین با آب جاری طبیعت و این حرفا شد (کاری که برای ما ایرانی ها خیلی آشناست!)، و ما فهمیدیم که اگه اینجا از این کارا بکنیم خیلی خیلی جریمه های سنگینی در انتظارمون خواهد بود!

یکی میگفت یه بنده خدایی سیستم گرمایشش مشکل داشته، دو تا لوله ای که توی هم جا خورده بودن در اومدن و کلی دیزل ریخته روی زمین و فرو رفته تو زمین. دولت ازش پول تمیز کردن اون خاک زیر زمینو گرفته!! که شده 200,000 یورو (بعله، دویست هزار یورو!).

یکی دیگه هم می گفت یه بنده خدایی ورداشته آشغالای کاغذیشو قاطی کرده با آشغالای معمولی (یه عامله کاغذو قاطی کرده البته، نه یکی دو ورق)، مسئولین محترم هم نشستن توی کاغذای اون آقای محترم گشتن و یه نامه پیدا کردن، یه نامه ی رسمی که توش اسم طرف بوده و از همین طریق پیگیری کردن که این آشغالا مال چه کسی بوده و طرفو کلی جریمه کردن!

دانلود غیرقانونی و استفاده از تورنت و این چیزا هم که جریمه های خودشونو دارن دیگه.

کلا این آلمانی ها دست به جریمشون خوبه چشمک، اگه خواستین بیاین اینجا یه کم حواستونو جمع کنین!

 

[ ۱۳٩۳/۳/٢٠ ] [ ٦:۱۳ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب