یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

گاهی وقتا با خودم فکر می کنم دوست داشتم چطوری زندگی کنم. اون چیزی که توی ذهن من هست به عنوان یه زندگی ایده آل چیزیه که فکر می کنم هیچ کس نمی پذیردش به جز خودم.

دیشب قبل از خواب داشتم با خودم فکر می کردم چقدر همسایه به گردن آدم حق داره. چقدر تو دین ما راجع به همسایه سفارش شده. یاد اون حدیث افتادم که پیامبر میگه خدا انقدر درباره ی همسایه سفارش کرد که من فکر کردم همسایه از آدم ارث می بره.

دیشب داشتم با خودم فکر می کردم کاش می شد یه کاغذ پشت در خونمون بزنیم با این مضمون:

Dear Neighbours, Dear Neighbours' Guests, Dear Everyone Who Walks through this Staircase,

If you have any problem that we can help you, just knock on the door. We are on the earth to help others :)

ترجمه اش اینه: همسایه های گرامی، مهمانان گرامی همسایه ها، اشخاص عزیزی که از این پلکان عبور می کنید،

اگر مشکلی دارید که فکر می کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم، لطفا در بزنید. ما اینجاییم برای اینکه به دیگران کمک کنیم :)

 

ولی خب نمی زنیم! حداقلش به این دلیل که یکی از اونایی که مثل من فکر نمی کنه در این زمینه، همسره چشمک.

من هنوز دارم تلاش می کنم به همسر بقبولونم که کیک درست کنیم واسه همه ی همسایه ها ببریم، خودمونو معرفی کنیم و بگیم ما اومدیم چشمک. به نظر من اینکه همسایه ها الان دیگه مثل قدیما با هم در رفت و آمد نیستن، یه علتش مغرور شدن آدماست. خیلی از ماها الان فقط منتظریم طرف شروع کنه. خودمون حاضر نیستیم دست به کار بشیم. حاضر نیستیم ما شروع کنیم، حاضر نیستیم ما اون اولین کسی باشیم که طرف مقابلشو به یه لبخند دعوت می کنه!

 

[ ۱۳٩۳/۳/٢۱ ] [ ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب