یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

دیروز پریروز وسط اون همه کار، با مامانم هم چت می کردم. این دفعه نمی دونم چرا، ولی خیلی حوصله داشتم، بر خلاف همیشه که دوست دارم زود قطع کنم. البته زود که می گم یعنی بعد از یه ربع که مامانم حرف می زنه چشمک.

مامانم انگلیسی حرف نمی زنه، انگلیسی بلد نیست، ولی حروف انگلیسی رو اون بهم یاد داد، البته به شیوه ی خودش چشمک، مثلا به "وای" می گفت "ایگرگ"!

مامانم انگلیسی حرف نمی زنه، ولی حروف انگلیسی رو بلده و این خودش برای سن اون خیلیه. کمتر کسی تو مملکت ما با سن نزدیک به شصت و شیش سال حتی همون حروف انگلیسی رو هم بلده.

همین که اون روز می تونستم بهش بگم tools رو باز کن، برو گزینه ی یکی به آخر، internet options و اون می تونست پیدا کنه خودش کلی بود.

همین که می فهمید server not found (که کلمه ی آخرشو طوری می خوند انگاری foond نوشته میشه!) خودش خیلی بود. البته بازم معنی کلمه ی آخرو که نمی فهمید، همین که می دونست سرور چیه و می دونست not منفیش می کنه و می فهمید یعنی یه مشکلی هست، خودش کلیه چشمک.

 

[ ۱۳٩۳/۳/٢٦ ] [ ٩:٥٧ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب