یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

خوشحالم که گاهی حتی اگه کسی ازم کمک نخواد بلند میشم کمک می کنم، حتی اگه چند ده نفر دیگه هم باشن که بالقوه بتونن کمک کنن.

و خوشحال ترم که همسر از من یه قدم جلوتره. پاش که بیفته یا داره کمک می کنه، یا اگه نشسته باشه، هر کس میشناسدش می دونه این آدم هم به اندازه ی کافی میدونه که بخواد کمک کنه و هم به اندازه ی کافی مهربون و خوش قلب هست که بخواد کمک کنه. واسه همین جزو اولین کساییه که گرچه مسئولیتی نداره، اما ازش کمک می خوان.

و خوشحال تر ترم که هر وقت موقعیت کمک مادی پیش میاد، همسر میدونه که مسلما من موافقم در حد توانمون کمک کنیم و بنابراین، بعد از یکی دو تا نگاه پرسش گرانه ی من و یه کمی لبخند سفیه اندر عاقل (!) بنده، موافقت می کنه چشمک.

 

[ ۱۳٩۳/٤/۱ ] [ ۱٠:٥۸ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب