یه دختر معمولی با یه زندگی معمولی
 
قالب وبلاگ

 

عروسی ای که فردا دعوتیم تو یه شهر دیگه است که با قطار تقریبا یه ساعت راهه. این دوستامون که ما بیشتر باهاشون جوریم، ماشین دارن. ولی هی زنگ نمی زدن بگن خب فردا با هم میریم دیگه نیشخند. هی زنگ نزدن! هی زنگ نزدین! ما از صبح منتظریم اینا زنگ بزن ما رو دعوت کنن به صرف "هم راه" بودن تا شهر مقصد، ولی زنگ نمی زدن.

ما هم که نمی تونستیم زنگ بزنیم، راجع به رفتن حرف بزنیم. ضایع بود نیشخند.

بالاخره عصری زنگ زدن و با صدای زنگشون، امواج شادی بود که به جان و تن و روح ما سرازیر می شد چشمک (البته از اولم می دونستیم در نهایت با هم میریما!).

خلاصه، قرار شد فردا بیان جلوی خونه ی ما، از اینجا با هم بریم. ساعت 5 اینا باید راه بیفتیم که ساعت شیش و ربع برسیم جلوی سالن عروسی.

از اونجایی که نمی دونیم اونجا اتاق تعویض لباس و از این چیزا داره یا نه، قرار شد همه لباساشونو بپوشن! یعنی بعد از یه ساعت تو ماشین نشستن، فک کنم یه سری آدم چروکیده و ژولیده برسیم سالن نیشخند.

 

[ ۱۳٩۳/٦/۱۳ ] [ ۱۱:٤۳ ‎ب.ظ ] [ دختر معمولی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یه دختر معمولی هستم که با همسرم توی یه شهر کوچیک آلمان یه زندگی دانشجویی خیلی معمولی داریم و اینجا میخوام همین روزای ساده ولی قشنگ زندگیمونو ثبت کنم. البته زندگی ما هم مثل همه ی زندگی ها فراز و نشیب های زیادی داشته و داره ولی داشتن این فراز و نشیب ها خودش معمولیه! -- 22 اکتبر 2016 یکی از بهترین و قشنگ ترین اتفاقای زندگیمون رخ داد و پسرمون متولد شد. -------------------------------------------------- اگر سوالی در مورد پذیرش توی آلمان داشتین، اول از همه لطفا به سایت اپلای ابرود دات ارگ مراجعه کنید. ----------------------------------------------- اگه نتونستید جواب سوالاتونو بگیرین، من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم، ولی ازتون خواهش می کنم، سوالاتون رو فقط و فقط توی پست "از من بپرسید" که تنها پست توی برچسب "از من بپرسید" هست، بپرسید، یعنی این آدرس: http://mamooli.persianblog.ir/post/524/ در غیر این صورت به احتمال زیاد جواب داده نمیشه. ------------------------------------------------ اگه رمز می خواین، بگین. -------------------------------------------------- اگه با من کار دارین، به این آدرس ایمیل بزنین: mamooli_persianblog@yahoo.com
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب