خرید

 

همیشه آخر هفته ها میریم خرید، ولی نه دیگه این جوری!!!!

امروز رفتیم خیابون گردی که مثلا برای من کیف بخریم ولی دریغ از یه کیف که هم ازش خوشم بیاد، هم قیمتش مناسب باشه! کیف که نخریدیم. یکی دو تا پیرهن هم توی یه مغازه امتحان کردم که بهم نمی اومدن (البته ما رفته بودیم مغازه که کیف بخریمنیشخند). البته خوبی این لباسا این بود که متوجه شدم کلا هیچ لباسی از این مدل به من نخواهد آمدچشمک.

توی مسیر این دوستمون که مامانش اومده بود رو هم دیدیم، مامانش هم باهاشون بود. وایستاده بودن داشتن با دو تا دیگه از دوستامون صحبت می کردن! کلا شدیم یه جمع هفت نفره و یه کمی صحبت کردیم. بعدش ما مسیرمونو با یکیشون که با ما هم مسیر بود ادامه دادیم.

بعدش هم از یه جایی از این دوستامون جدا شدیم که بریم یه فروشگاه دیگه که کیف ببینیم. اونجا رو هم من کیفاشو دوست نداشتم!!! خلاصه بی خیال کیف شدیم و گفتیم بریم خرید خوردنی های هفته مونو انجام بدیم.

رفتیم انقدر چیزی خریدیم که تا همین الان که ساعت یک شبه، داشتیم آماده شون می گشتیم!!! کرفس و کلم و قارچ و لوبیاسبز و هزار تا چیز دیگه که اینایی که اسم بردم رو مجبور بودیم خرد کنیم و بذاریم توی فریزر. تازه یه سری فلفل دلمه ای هم بود که چند روز پیش خریده بودیم و باید اونا رو هم خرد می کردیم!

خلاصه تا همین الان درگیر بودیم ولی خدا رو شکر دیگه تموم شد و تا یه مدت خیالمون راحته از بابت این جور چیزای فریزریلبخند.

 

/ 0 نظر / 2 بازدید