امروز

 

ظهر رفتیم دکتر. مثل همیشه مستقیم رفتیم پشت در اتاق دکتر (آخه توی کلینیک بود دکترم)، من گفتم بشینیم همین جا، میاد صدا می زنه خودش (کاری که دفعه های پیش کرد)، همسر گفت حالا برو به منشیش بگو که اینجایی، ضرر که نداره.

رفتم به منشی بگم، برگه مو گرفت، گفت امروز نباید می اومدی اینجا، باید بری طبقه ی پایین، بخش مربوطه. اول هم باید بری قسمت ثبت نام کلینیک.

منم رفتم قسمت ثبت نام، خدا رو شکر این دفعه طرف انگلیسی بلد بود. چون سال عوض شده بود یه سری سوال پرسید که مثلا شماره ات عوض نشده، محل زندگیت و از این جور چیزا. بعدش هم بهم گفت باید Ueberweisungschein جدید داشته باشی (اینی که نوشتم یه برگه ای هست که وقتی میرین دکتر عمومی و اون معرفیتون می کنه به یه دکتر متخصص بهتون میده). گفت اونی که اینجا داری مال پارساله و یا باید یه دونه برگه ی جدید بیاری، یا باید بری از بیمه ات نمی دونم چی چی بگیری (که اسمشو برام نوشت) ولی الان ویزیتت می کنن و مشکلی نداره!

خلاصه رفتیم طبقه ی پایین و بعد از حدود یه ساعت و نیم انتظار بالاخره ما رو هم صدا کردن!! همسر همون جا نشست و من رفتم تو. یه سری کارایی باید قبل از اینکه دکتر می اومد انجام می دادم. اونا رو انجام دادم و گفت باید ده دقیقه بگذره، بعد دکتر معاینه ات کنه. خلاصه، ده دقیقه تموم شد و دکتر اومد.

چیزی که برام خیلی جالب بود این بود که دکتر فقط داشت منو معاینه می کرد (البته مدل معاینه اش کمی همراه با درد بود!!)، ولی یه پرستار خیلی خیلی مهربون بالا سرم ایستاده بود، دستم می گرفت، نازم می کرد، بهم لبخند می زد و روحیه می داد. خییییییییلی این قسمتشو دوست داشتم. خدا این پرستارا رو زیاد کنه بغل.

خلاصه، معاینه تموم شد و برام یه دارو نوشت که هنوز نرفتم بگیرم، ولی به احتمال زیاد ساختنیه! این جا بعضی وقتا دکتر دارویی می نویسه که به داروخونه سفارش میدی، برات درست می کنه فردا پسر فرداش میری میگیری.

بعد از دکتر سر راه رفتیم بیمه و اون نامه ی کذایی رو گرفتیم و از اونجا اومدیم خونه. همسر هم تمام مدت داشت به گشنگیش فکر می کرد و منم به دردسرای دکتر و دانشگاهم!! از یه طرف به این فکر می کردم که دکتر دارو رو که تجویز کرد گفت دوباره چهار هفته ی دیگه بیا، اگه خوب نشدی دوباره باید عمل کنم! از اون طرف هم داشتم به این فکر می کردم که قبل از دکتر رفتن، برنامه ام رو ران گذاشتم، هر رانش حدود سه ساعت طول می کشید. به این فکر می کردم که آیا برنامه ام رانش تموم شده یا نه؟

اومدیم خونه و من مستقیم رفتم پای لپ تاپ و همسر هم رفت سر غذا درست کردن، یه ناهار خوشمزه، تخم مرغ و پیاز و قارچ و گوجه فرنگی (غذای مرد پز دیگه چشمک).

رفتم پای لپ تاپ و دیدم بعععععععععله، همون اول بسم الله ارور داده و کلا دیگه ادامه نداده. نشستم اشکالش رو رفع کردم و دوباره ران گذاشتم. تا برنامه اجرا می شد با همسر ناهار خوردیم و بعدش هم چایی و در همین حین یه قسمت شاهگوش هم نگاه کردیم.

هنوز ران برنامه ام کامل تموم نشده بود که دیدم استاد میل زده که من مریضم فردا نمیام، قرارا رو اسکایپی می ذاریم!

اجرای برنامه تموم شد، نتیجه ها رو به فرمت مناسب در آوردم و بعد از یکی دو تا این نرم افزار اون نرم افزار کردن، بالاخره نتیجه ی نهایی رو گرفتم. جالب اینه که این وسط همسر هم سرش تو لپ تاپه که نتیجه ها رو ببینه!! آخه بهش گفتم بهترین سیستمی که تا حالا برای این داده ها اجرا شده، نتیجه اش 19 درصد بوده، همسر هم سرک می کشید ببینه بالاخره من 19 درصد جواب می گیرم یا نه!! حیف که شکلک سرک کشیدن نداره، وگرنه میذاشتم نیشخند، خیلی بامزه سرک می کشید، مخصوصا که بین اون همه عدد مطمئنا نمی دونست کدوم عددا رو باید نگاه کنه اصلا!!

نتایج به نظر من اصلا رضایت بخش نیست، ولی تا نظر استاد چی باشه!!

نتایجو که گرفتم، نشستم یه فایل سه صفحه ای هم برای استاد توضیح دادم که چی کار دارم می کنم و چیکار کردم و براش فرستادم. چون می دونم از شکل خیلی خوشش میاد، یه نمودار هم توش گذاشتم چشمک، باشد که مورد پسند ایشان واقع شود!!

--

یه ساعت و نیم پیش همسر می خواست تنهایی بره خرید، گفتم بذار این فایلو برای استاد بنویسم و تا نیم ساعت دیگه بفرستم و بریم! الان هنوز سر جامم نیشخند.

دیگه بریم خرید کنیم که نون هم نداریم!!

--

پی نوشت: بی زحمت التماس دعای ما را پذیرا باشید، امشبم که شب شب جمعه است دیگه، بیشتر دعا کنین چشمک.

 

/ 5 نظر / 2 بازدید
صبا

چرا استادت اینقدر مریض میشه؟ مشکل خاصی داره طفلک؟ چقدر این برنامه هایی که رانشون طولانی هست رو دوست ندارم مخصوصا وقتی آخرش نتیجه ت بدتر شده، یعنی استرسی که به آدم وارد میکنه از کنکور دادن بیشتره[خنثی] سرک کشیدن همسرت چقدر بامزه هست، فکر کنم ایشون هم استرس داشته[نیشخند] ایشااله که مشکل جسمیت با همین دارو خوب خوب بشه. مریض شدن تو شرایط پرکاری خیلی سخته. [آیکن دعا][گل][گل]

لیلی

یکی دو تا گل و بلبل و شمع و پروانه هم بکش بلکه استاد چشمش روشن بشه خوشش بیاد

پیرامید

فکر کنم استادت آخر سر بعد از اتمام کار پروژه تو بمیره! (البته بستگی به این که تو چی بگی می تونیم بگیم دور از جونش یا نه!) بس که مریض میشه!!!

پیرامید

ان شاء الله که چهار هفته بعد هم مشکلی نباشه...

hamechialie

یه بار ما با یه نرم افزاری شبیه سازی میکردیم هر ران برنامه اش 1روز تا 2روز طول میکشید.کامپیوترمون هم اون موقع از اون نفتی ها بود قر قر صدا میداد.چند بار هم فنش سوخت. صبح پا میشدیم اول یه نگاهی به مونیتور میکردیم آهی از نهادمون برمی خواست که نگو! انشاءالله همه ی مسائل زندگیتون به خیر وخوشی حل شه