خرید

 

امروز بعد از ظهر، بعد از جلسه ی اون استاد مدعو، رفتم پیشش و ازش خواستم که یه ده دقیقه ای دوباره به من وقت بده که ببینمش. آخه مشکل تزم اینه که با تز یکی از بچه های همین دانشکده خیلی شبیهه. حالا این استاده که خیلی هم آدم کار درستیه فردا با اون کسی که تزش شبیه منه ملاقات داره. دیروز که با من ملاقات داشت ازم پرسید اون دقیقا روی چی کار کرده و من گفتم نمی دونم. حالا فردا که با خود اون طرف صحبت کنه می فهمه چی به چیه و احتمال داره که ایده ی خوبی به ذهنش برسه که به من بگه.

منم بهش گفتم که اگه میشه بعد از دیدن اون طرف، دوباره به من وقت بده که ببینمش. اونم گفت باشه. حالا امیدوارم فردا نتایج بهتری بگیرم.لبخند

لاییأس من روح الله الا القوم الکافرونچشمک

---

بعد از اینکه جلسه تموم شد رفتم خرید. اولین باری بود که همسر توی شهر ما بود و من تنهایی خرید می کردم و اصلا هم دوسش نداشتم خریدمو. سعی کردم هرچی ضروریه فقط بخرم و سریع بیام خونه.

اصلا دوست ندارم همسر تنها توی خونه باشه، همه اش حس میکنم الان حوصله اش سر میره، مخصوصا که مریض هم هست. من که این جوری ام. وقتی مریضم دوست دارم یه نفر خونه باشه، حتی اگه هیچ کاری به کار من نداشته باشه.

خلاصه هرچی ضروری بود، مثل نون و نمک و ماست و یه کمی سبزی خریدم و برگشتم. البته یه مدل نون کشمشی خوشمزه هم بود که تخفیف خورده بود و من و همسر هم خیلی دوست داشتیم، از اونا هم خریدملبخند.

کلا من برخلاف خیلی ها که تقسیم کارشون این طوریه که مرد باید کار بیرون بکنه، زن کار خونه، من اصلا این تقسیم بندی رو دوست ندارم. فقط در صورت ضرورت همسر سر راهش که بخواد بیاد ممکنه چیزی رو بخره، ولی اون ضرورت واقعا خیلی خیلی باید اضطراری باشه! وگرنه من ترجیح میدم بیاد استراحت کنه، خستگیشو بگیره، بعد با هم بریم. یکی از کارایی که من به شدت ازش متنفرم اینه که یه سری خانوما هر روز به همسرشون پیامک میدن، داری میای سر راهت نون و ماست و فلان و فلان هم بگیر! انگار نه انگار که اون بنده خدا بعد از یه روز کاری داره میاد خونه و خسته است!!!

ما کارای خونه رو هم همیشه با هم انجام میدیم. همین الان همسر با این مریضیش ظرفا رو شسته! من که اومدم دیدم همه ی ظرفا تمیزه، حتی برنجای باقی مونده ی کته ی دیروز رو هم خالی کرده توی یه ظرف کوچیک و قابلمه شو شسته. کلا همسر بسیاااااااار مهربون و دوست داشتنی ای دارم و از این بابت بسیااااااااااار شکرگزار خدا هستمبغل.


/ 0 نظر / 2 بازدید