چی بگم؟!!

 

هی می خوام هیچی نگم که انرژی منفی نداده باشم ولی آخرشم نتونستم نیشخند. میگن هرچی سنگ پیش پای لنگه، همین منو میگن (البته دور از جونم ها چشمک).

با یه سری نرم افزار کار می کنم که یکی از یکی داغون تر. بعد از کلی سر و کله زدن با برنامه و مثلا چهار پنج ساعت روش وقت گذاشتن، تازه یه بار ران می گیرم از برنامه ام. هر برنامه هم حداقل نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه وقت لازم داره که اجرا بشه. برای هر ارزیابی باید حداقل دو تا ران بگیرم. یعنی دو تا فایله. یعنی یه ساعت و نیم اینا هم برای اینکه فقط نتیجه ی نهایی رو بگیرم لازم دارم.

خلاصه که هر روز نهایتا دو سه بار بیشتر نمی تونم نتیجه بگیرم ببینم سیستم چطوری کار می کنه.

حالا امروز اومدم داده هامو نگاه کردم، بعد شیش ماه اجرا کردن، تازه متوجه شدم که یکی از این نرم افزارهای محترم که قراره به من بگه شباهت دو تا کلمه ای که بهش میدم چقدره، می فرمایند شباهت دو کلمه ی man و wife، صد و بیست و سه درصده خنثی.

تازه نکته ی جالب ترش اینه که قبلا شباهت دو تا کلمه ی کاملا یکسان (مثل man و man) رو می گفت 1.79 * E308 بهم می داد!! ( قرار بوده جوابی که میده بین 0 تا 1 باشه ) ولی خدا رو شکر قبلا یه عده به این مشکل برخورده بودن، سیستمشونو درست کرده بودن، براش یه patch گذاشته بودن.

همین دیگه، من دیگه حرفی ندارم راجع به این سیستم!

---

من واقعا نمی دونم چرا من یه موضوعی انتخاب کردم که همه چیش پر از خطائه!! حیف که شما رشتتون نیست که بخوام دونه دونه اسم ببرم! چهار تا نرم افزار استفاده می کنم که هر کدومشون، یه عاااااااالمه خطا دارن!! خب اینا منتشر میشه رو کل پروژه، طفلکی سیستم من چطوری باید درست کار کنه آخه؟!!

بیچاره سیستم من. از اون بیچاره تر من. از اون بیچاره تر شما که باید این چرت و پرتا رو تحمل کنین نیشخند. ولی انصافا بیچاره من ناراحت.

--

این اولین باره از این شکلک ناراحت (ناراحت)  استفاده می کنم. هیچ وقت تا حالا ازش استفاده نکرده بودم، چون همیشه به نظرم نماد انرژی منفیه. ولی این دفعه تو شکلکا هیچ کدوم بیشتر از همین نمی تونست منو تو این وضعیت توصیف کنه.

 

/ 4 نظر / 5 بازدید
صبا

من عاشق اون 123% شباهت بین man , wife شدم[اوه] دخترم بخاطر صبرت بهت تبریک میگم[دست][دست] خیلی صبوری که این چیزا رو می بینی و هیچی به ما نمی گی، به نظر من ولی از این به بعد بگو، چون کسائی که وبلاگت رو می خونند کم و بیش تو وضعیت مشابه هستند و با گفتن این حرفا امید به زندگیشون بالا میره و اینکه فشار روی خودت هم کم میشه.

رضا

همین شباهت 123 درصدی میتونه موضوع یه پایان نامه سنگین باشه [لبخند]

صبا

نه عزیزم، منظورم اینه که وقتی روحیه بالای شما رو تو برخورد با مسائل سخت می بینند امید می گیرن که تو حل مسائل خودشون مثل دختر معمولی با پشتکار و صبور باشند[پلک]

حمید

123 % ؟