سیزده به دری که نرفتیم

 

شما رفتین سیزده به در؟ خوش گذشت؟ اگه رفتین که خوش به حالتون نیشخند.

ما که نرفتیم و فکر هم نمی کنم بتونیم بریم. منظورم امروز نیست، همون آخر هفته هم همسر میگه قراره بارون بیاد. اون روز که خونه ی دوستامون بودیم گفتن یکی دیگه از دوستامون (که البته بچه هاشون هم سنای مان، خودشون خیلی بزرگترن!) گفتن که قراره یه سری از ایرانی ها آخر هفته برن فلان روستا که نزدیک شهر ماست و خیلی هم قشنگه، ما قبلا با دوچرخه رفتیم. گفتن اگه دوست داشتین ما هم با اونا بریم. ما که اون موقع موافقت کردیم، ولی همسر میگه قراره آخر هفته بارون بیاد و نمی شه جایی بریم!

ولی ما همچنان امیدواریم که نیاد نیشخند.

---

امروز باید بشینم مثل همیشه پروپوزال بنویسم! استادم به صورت دوره ای میگه بشین پروپوزال بنویس!! هر دفعه هم یه چیز جدید می نویسم! بعد از گذشت دو سال و نیم از درسم!!!!

حالا امروز هم بشینم چیزی که می خوامو بنویسم ببینم بالاخره رضایت میده که روی این موضوع کار کنم یا نه.

---

صبح زنگ زدم به خواهر بزرگتر که با مامان و بابا رفته مکه. همه چی خوب بود و با همه شون صحبت کردم. فقط نمی دونم چرا همه شون عجله عجله یه سری توضیح میدادن که چیکار کردیم و کجا رفتیم و الان می خوایم کجا بریم و می خواستن زود قطع کنن! انقدر خواهر بزرگتر عجله ای صحبت کرد که نذاشت من بگم اگه نگران هزینه اشی، اون قدری هم گرون نمیشه برای ما! ولی خواهر بزرگتر فقط حال منو پرسید و بعد شروع کرد به توضیح دادن (البته کلا در حد یه دقیقه بیشتر حرف نزد) و آخرش هم گفت گوشی رو میدم به مامان و گوشی رو داد به مامان خنثی، مامانمم به همین منوال گوشی رو داد به بابا! بابا هم که کلا هیچ وقت بیشتر از یه دقیقه با آدم صحبت نمی کنه نیشخند!

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
milad

سلام وبلاگم رو بهتون معرفی میکنم. خوشحال میشم در خصوص پست پر محتوای "سیزده بدر" که الان آپ کردم، کامنت بگذارید و با توجه به لذتی که از پست بردین از سیستم پسندیدن نیز استفاده کنید. ببخشید که کامنتم مرتبط با پستی که گذاشتین نبود.ان شاالله اگه تمایل داشتین تو دیدارهای بعدی کامنت مرتبط میذارم. همینجا از حضور گرمتون تشکر میکنم. ممنون.

صبا

شهر ما هم 13 به بدر بارونی بود و ما فقط عصر یه دور تو شهر زدیم.

پیرامید

غصه نخور ما هم نرفتیم سیزده به در! فقط آش دوغ خوردیم! همین!

لیلی

کلا آدم ها وقتی باهاشون تماس میگیری و از راه دور هستی می خوان در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین و مفیدترین توضیحات رو بدن