خونه

 

این روزا همه اش دنبال خونه می گردیم، یه خونه دیدیم که خوب بود به نسبت قیمتی که می گفت (هرچند اون قیمت برای ما زیاد بود یه کمی)، گفتیم می خوایم. همونی که مستاجر فعلیش یه ایرانی بود که از قضا ما میشناختیمش! دیروز بهمون خبر داد که صاحبخونه گفته نه، ترجیح میده خونه رو به یه نفر بده، نه به دو نفر.

حالا از دیروز نشستیم با همسر هی میگیم، حالا اصلا خونه اش هم خوب نبود، آشپزخونه اش هم این جوری بود، قیمتشم که گرون بود نیشخند.

امروزم کلی خونه زنگ زدم، همه شون گفتن به دو نفر نمی دیم! برعکس ایران که به مجرد خونه نمی دن، اینجا به متاهل خونه نمی دن چشمک.

خونه پیدا کردن تو شهر ما واقعا سخته. انقدر دانشجو زیاده که یه دونه خونه خالی میشه ملت صف می کشن براش! همین خود ما، پنج دقیقه بعد از اینکه طرف اون آگهی رو گذاشت زنگ زدیم! مطمئنا خیلی های دیگه هم مثل ما کمین کردن ببینن کی یه آگهی جدید رو سایتا میاد!! حالا ببینیم با این کمین کردنا بالاخره چه شکاری گیرمون میادلبخند!


/ 2 نظر / 2 بازدید
رویا

سلام عزیزم..ایشالله که خونه پیدا می کنین و به سلامتی زندگی می کنین[گل]

لیلی

توی شهر ما هم خونه پیدا کردن مکافات زیادی داره و معمولا کلی وقت همه در صف جستجو هستن. کرایه ها هم که بالاست یعنی به نظرم کسی بره حومه شهر خونه بگیره به صرفه تره!