استاد

 

این استاد ایرانم که خیلی دوسش دارم، خیلی آدم باحالیه! البته باید خیلی آدم با حوصله ای باشی که بخوای باهاش سر و کله بزنی، چون فکر کنم هر روز ریست میشه!

یادمه موقعی که باهاش تز داشتم، هر دفعه که می رفتم پیشش میگفت شما موضوع تزتون چی بود؟ این درحالی بود که من هفته ای حداقل یک یا دوبار می دیدمش و مثلا بعد از دو سه ماه موضوع تزم رو تعیین کرده بودم و داشتم روی اینکه چطوری انجام بدیم تحقیق رو بحث می کردم! اون وقت استادم هر دفعه می پرسید شما موضوع تزتون چیه و من باید از اول براش توضیح میدادم که طی این دو سه ماه چیکار کردیم و الان قراره چیکار کنیمچشمک.

حالا اون روز ددلاین اصلاحات مقاله ام تموم شد و من مجبور شدم مقاله رو بفرستم بره. همون موقعی که مقاله اصلاحات خورد، من به استاد میل زدم گفتم برای فلان مجله مقاله ام رو فرستادم، الان اصلاحات خورده، اصلاحاتش اینه و من بر این اساس این تغییرا رو دادم، بی زحمت شما نگاه کنین و برام کامنت بذارین. اصل تغییرات هم مربوط به تحلیل و discussion می شد. یعنی در واقع من نیاز داشتم که discussion ام رو بهتر کنم. ولی استادم هی میگفت من باید کل مقاله رو بخونم که بتونم بگم discussion رو چطوری بهترش کنین.

خلاصه، استادم انقدر طولش داد که من مجبور شدم با همون اصلاحاتی که تا الان انجام شده بود بفرستم مقاله رو (البته استاد هنوز توی خوندنش به discussion نرسیده بود و عملا هیچ تغییری توی discussion نداد برای من خنثی).

حالا اون روز بهش میل زدم و گفتم که استاد دیگه نمی خواد بخونینیشخند، من مجبور شدم بفرستم بره مقاله رو.

استادم امروز میل زده، نمی دونستم مقاله رو برای جایی فرستادین!!تعجب بهتر بود قسمت discussion رو طولانی تر می نوشتین!متفکر

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
صوت و صدا

سلام. من هم یک استاد شبیه استاد شما دارم. ولی فرق مال من اینه که من باهاش دارم کتاب می نویسم و هر چند وقت یکبار دوباره باید خودم رو بهش معرفی کنم. الان 1 ساله[نیشخند]