روزای پُکیدنی :دی

این روزها مدام در حال پکیدن هستیم، هم من هم همسرنیشخند. خدا اون روزی رو نیاره که آدم سر و کارش با کامپیوتر بیفته، هیچی که نمی فهمه و هی ارور می ده هیچی، تو رو هم دیوونه می کنهنیشخند.

فعلا که مخم در حال پکیدنه و هنوز دارم ادامه می دم، با پشتکار فراوانچشمک. قرار بود بریم بیرون، ولی مگه این کارای درسی ما رو ول می کنن؟ من هنوز امیدوارم که بریم بیرون یه دوری بزنیم. آخر آخر هفته است دیگهناراحت و من کم کم دوباره استرسم داره عود می کنهنیشخند، آخه داریم به روزهای ملکوتی قرار با استاد نزدیک می شیم و من مجددا کارم راه نمی افته که به استاد نشون بدمناراحت.

 

یادمه یه دوستی داشتم دوران دبیرستان (هنوزم دارمش) وقتی استرس داشت خیییییییییلی می خندید، خودشم میگفت یه طوریه که توی خونه هر وقت زیاد می خندم، بابام میگه باز فردا امتحان داری؟!!نیشخند

الان منم شدم یه چیزی تو مایه های اون، دیگه زدم به سیم آخر، آخه من تلاشمو کردم از صبح ساعتای 7.5 پای این کامپیوترم، دریغ از اپسیلون پیشرفت پروژه ای (پیشرفت فقط علمی بوده، اونم توی ذهن منچشمک ولی به قول پدر"علمی که به درد ملت نخورد از جهل بدتر است" (این جمله مال بابای من نیستا، فقط تکیه کلامشه).

---

خب همین الان بنده دوباره لایحه ی بیرون رفتنو به همسر ارائه کردم و ایشون حکم حکومتی صادر فرمودن که بیرون رفتن کنسلهنیشخند.

 

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
پیرامید

آخ آخ آخ!! من خستگیم از نقطه جوش که می گذره، وراج می شم و کرکر می خندم!! یعنی مثلا فکر کن رفتم بیرون گم شدیم، پیاده رفتیم... برگشتنی ساعت 10 شب به زور رسیدیم مترو و از ولگردی جون سالم به در بردیم... من دارم از پادرد می میرم.... بعد انگار منو همین الان مستقیم زدن تو پریز برق.... همه خسته کوفته من در حال وراجی!!!