چرت و پرت!!!

 

یه سری چرت و پرت هست که تو گلوم مونده باید بگم نیشخند.

هیچ وقت فکر نمی کردم وبلاگ نویسی این قدر کار گسترده ای باشه و انقدر توش تنوع باشه. من زیاد وبلاگای مختلفو نمی خونم، بیشتر ترجیح میدم تو حیطه ای که دوست دارم بخونم، فقط هم کسایی رو توی لینک دوستام میذارم که واقعا دوست دارم اونجا باشن (تبادل لینک و از این کارا نمی کنم).

گاهی پیش میاد که از لینک همین دوستایی که اینجا دارم میرم تو وبلاگای دیگه و تازه می فهمم که چقدر دیدگاه آدما با هم فرق داره. یه سری ها هستن همه اش ناله ان! همه اش غصه ان، همه اش از غم و رنجاشون حرف می زنن. برعکس یه عده هم هستن که همیشه از خوشی هاشون میگن.

من همیشه سعی می کنم تو دسته ی دوم باشم، ولی مسلما این به این معنی نیست که من دارم تمام زندگیمو اینجا می نویسم. ما هم زندگیمون پستی و بلندی داره، سختی داره، ما هم گاهی وقتا پول کم می آوردیم و الانم خیلی وقتا در آستانه زندگی می کنیم و باید خیلی مراقب خرج هایی که می کنیم باشیم. اگه اینجا رو می خونین این تصور براتون پیش نیاد که هرکی میره خارج دیگه همه چی بر وفق مرادشته و دیگه تا قیام قیامت خوش می گذرونه. اینجا مشکلات ایران که هست هیچی، یه سری مشکلات دیگه هم براتون به وجود میاد نیشخند.

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
لیلی

ای خانوووم لپت رو بیار بوسش کنم که حرف دل من رو زدی. من هم از اون تیپ آدم ها هستم که نمی خوام غم و غصه و کلا مشکلاتم رو بنویسم. از قهر و آشتی و بی پولی و ناراحتی و ... نمی نویسم چون فکر می کنم هر کس برای خودش توی زندگی این مشکلات رو داره و وقتی میاد به صفحه من حداقل من دیگه غصه هام رو بهش اضافه نکنم. این همه گفتم تا حرف شما رو تائید کنم که اگر من از مشکلم نمیگم دلیل بر این نیست که توی زندگی ام مشکل نیست و خارج از کشور بهشت است و بدبختی مال ایران است.

hamechialie

هرجا هستی شاد باشی [لبخند]