مهمونی

 

حدودا نیم ساعت پیش از مهمونی یهویی پیش اومده برگشتم! با بچه ها اول رفتیم یه خونه دیدیم برای اونا، خونه ی خوبی بود و پسندیدن، بعدش هم رفتیم خونه ی اون یکی بچه ها. اولش که نشستیم و کلی حرف زدیم و چایی و بیسکوئیت خوردیم. یه بیسکوئیت هایی داشتن که خیلی خوشمزه بود باید کشف کنم از کجا خریده بودنچشمک.

بعدش هم رفتیم نشستیم سر میز که شام بخوریم. شام هم پیراشکی بود و سالاد ماکارونی به علاوه ی سالاد معمولی. واقعا خوشمزه بود. آخرش دو تا پیراشکی مونده بود که من بازم دوست داشتم بخورم ولی روم نشد دیگهنیشخند.

شام که تموم شد یه کمی پای میز نشستیم، بعدش دوباره خودمونو منتقل کردیم به روی زمین که پهن بشیم و دوباره چایی بخوریمنیشخند. دوباره یه ساعتی حرف زدیم و گفتیم و خندیدیم و خوش گذروندیم، فقط جای همسر خیلی خالی بودناراحت.

بعدش هم برگشتنی رفتیم بنزین زدیم و اومدیم. بچه ها منو جلوی خونه ی خودمون پیاده کردن و خودشون رفتن خونه شون.

کلا مهمونی خوبی بود، فقط کاشکی همسر هم بود.

 این جور مهمونی ها رو دوست دارم، مهمونی هایی که یه جمع خودمونی ان که حرفی برای گفتن با هم دارن، ضمن اینکه همه تقریبا توی یه بازه ی سنی هم هستن، به نظرم این جمع های دوستانه بهتر از جمع های خانوادگیه. آدم گرچه ممکنه فامیلاشو خیلی دوست داشته باشه ولی وقتی هم سن نباشه حرف مشترک زیادی نیست و بنابراین خیلی از حرفا عملات چرت و پرتهنیشخند.

یه دلیل دیگه که این مهمونی به دلم نشست این بود که اصلا راجع به هیچ کسی حرف زده نشد، همه اش خاطرات خل بازی های خودمون بود از زمانی که اومدیم اینجاچشمک. دوست ندارم این مهمونی هایی که توش همه اش دارن یک یا چند نفرو مسخره می کنن (حتی اگه اون آدما توی خود جمع باشن)، من کلا با مسخره کردن این و اون برای خندیدن مخالفم، حتی اگه خود طرف راضی باشه. به نظر من این کار ترویج یه فرهنگه غلطه. آدمی که الان با شعار اینکه "خودش راضیه" یه نفر رو مسخره می کنه، چهار روز دیگه پیشرفت می کنه و کسی که "خودش راضی نیست" رو هم مسخره می کنه!!!


 

/ 0 نظر / 8 بازدید