تولد

 

امروز تولدمه. به مناسبت تولدم می خوایم بریم دفاع یکی از بچه ها نیشخند.

چند روز پیش یکی از بچه ها زنگ زد، بهمون گفت امروز دفاعشه، ما رو هم دعوت کرد. البته ما سر دفاع نمی ریم، دفاع تو رشته ی اونا خصوصیه! فقط باید دانشجو باشه و استادای راهنما و داور. کس دیگه ای حق نداره بره تو موقع دفاع. ولی به دوستاشون میگن یه جوری بیان که درست بعد از زمان دفاع برسن، وقتی از اتاق میان بیرون، دوستاشون اونجان و با هم میرن یه جا یه چیزی می خورن. البته ظاهرا اونجایی که میرن آشپزخونه ی گروهه که همون دور و براست.

راستی امروز تولد یک سالگی وبلاگمم هستا لبخند! چقد زود یه سال شد سوال!

---

از وقتی اومدیم این خونه زیاد دست و دلم به درست کردن کیک نمی ره، نمی دونم چرا. ولی می خوام اگه خدا بخواد و حوصله داشته باشم، آخر هفته یه کیک درست کنم، روشم درست و حسابی خامه کشی کنم، ببینم بالاخره ما درست کردن کیک خامه ای رو یاد می گیریم یا نه!

 

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبا

تولدت مبارک باشه، [هورا][هورا][هورا] ان شاالله امسال یه سال رویایی واست بشه[قلب][ماچ] تولد وبلاگت هم مبارک [گل]

آفرین

تولدتون مبارک! خوش . خرم باشید.

المیرا

تولدتون مبارک .انشالله که همیشه خوشحال و خوشبخت باشین[قلب]

مهران

سلام . بابت وبلاگ خوب و مفیدتون بهتون تبریک میگم . حدود 3 ساعته دارم پست هاتون رو میخونم و خیلی برام مفید بود . کلی بهم امید داد و در عین حال هم یه کمی من رو ترسوند :) من مدرک لیسانس معماری دارم و برای ارشد میخوام بیام آلمان . خوشبختانه چند نفر از اقوام نزدیک من آلمان زندگی میکنن و برای من دلگرمی حساب میشه.مدرک زبان b1 رو هم تا اواخر پاییز میگیرم .از اونجایی که من ایران هم تنها زندگی میکنم فکر نمیکنم زیاد اونجا تنهایی روم فشار بیاره . اما من با هزینه ی شخصی میخوام بیام و هزینه ی سال اول رو دارم . توی این فکر بودم که با کار دانشجویی و یه مقدار صرفه جویی هزینه ی سال دوم رو هم جور میکنم . اما با توجه به گفته های شما یه کمی ... شک کردم :) راستی تولدتون مبارک . امیدوارم همیشه شاد و موفق و سلامت باشید .و باز هم ممنون بابت وبلاگ خوبتون .

فاطمه

تولدتون مبارک.انشالله سالیان سال با سلامتی و شادی و عاقبت بخیری زندگی کنید.از طرف یک خواننده خاموشی که بدجوری به وبلاگتون عادت کرده:)

مهران

سلام مجدد :) آره تا اون موقع که براتون پیام گذاشتم 3 ساعت ،بعدش هم یک ساعتی بودم . دقیقا این یکی از اون نکته هایی بود که یکم نگرانشم . تا اینجا برای همه چیز یه راه حلی پیدا کردم الا این ... اما خوب یک کم ریسک لازمه . البته میدونم این ریسک از یک کم رد شده اما نمیخوام چند سال دیگه افسوس رو بخورم که چرا دل رو به دریا نزدم .فوقش بر میگردم ! در هر صورت یه مدرک دانشگاهی میگیرم و با یک فرهنگ دیگه هم آشنا میشم . شاید یک کم احمقانه به نظر بیاد . اما خدا رو چه دیدین !!! :)

نبات

تولدت مباااارک[قلب] دخترای مرداد خیلی خوبن[مغرور][نیشخند]

نیکی

به به تولدت مبارک گلی[بغل] ان شاالله سلامت و موفق باشی عزیزم امروزم سالگرد ازدواج ماست[نیشخند][پلک]

مهران

کاملا متوجه حرفتون میشم . به این چیزا فکر کردم . اما تا الان راه حلی براش پیدا نکردم .خدا بزرگه . تا وقتی کارای من انجام بشه یه راه حل هم برای اون پیدا میشه .[لبخند] خیلی خوشحالم که با شما و وبلاگتون آشنا شدم . چون میتونه خیلی بهم کمک کنه با شرایط بیشتر آشنا شم . امیدوارم به کارتون ادامه بدین و تو همه ی قسمتهای زندگی موفق باشین . باز هم سر میزنم به وبلاگتون .

رضا

با یه کم تاخیر تولدتون مبارک [گل]