امروز

 

امروز با خودم قرار گذاشته بودم که مقاله مو به یه جایی برسونم ولی فعلا که همین جا هست!! به جای خاصی هم نرسیده! حداقل امیدوارم آماراشو تا آخر امروز بگیرم که بتونم فردا مقاله رو بنویسم ببینم چی میشه.

دیروز با همسر صحبت کردیم که بچه ها رو دعوت کنیم بیان خونه مون یه چند ساعتی دور هم باشیم. قرار شد که این کارو بکنیم. ولی قبل از اینکه ما ایمیل بزنیم، یکی دیگه از بچه ها ایمیل زد و پیشنهاد داد که همه مون بریم بیرون، یه رستوران عربی.

بچه ها هم بعضی هاشون میلو جواب دادن و گفتن میایم، دیگه ما هم تصمیم گرفتیم بریم. حالا قراره ساعت شیش بریم اونجا.

--

هوا اینجا خیلی سرد و بادی شده، ولی اصلا از برف و این چیزا هنوز خبری نیست (البته هنوز زوده) ولی ظاهرا ایران که داره برف میاد بعضی شهراش!

اصلا دوست ندارم وقتی ایرانیم هوا سرد باشه. آخه الان که دیگه دوره ی کرسی و این حرفا نیست که آدم بره راحت زیر کرسی گرم بشه چشمک. خونه های ایرانم که همه بزرگه و پنجره هاش پر از درز و ترک که شتر با بارش رد میشه چشمک! اصولا خونه ی مامان من و مامان همسر که هیچ وقت گرم نمی شه، باید اسکیمویی لباس بپوشیم نیشخند.

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
صبا

چه جالبه که ایران واسه شما سردتر از اونجاست و البته خوبه که یه جورایی به سرما عادت دارین.[لبخند] ما که هر جا بریم خطر یخ زدگی داریم از بس هوای شهرمون همیشه خوبه!

پیرامید

روشون زیاد میشه! اینقدر دعوتشون نکن! [نیشخند] آخی ... کرسی [رویا]