جنگل سیاه

قرار بود با یکی از دوستامون (یه خانواده یعنی) بریم اشتراسبورگ که قبلا گفته بودم کجاست. قرار این بود که تا لب مرز رو با قطار بریم و دوچرخه هامونو هم سوار قطار کنیم، بعد از مرز به بعدو کلا با دوچرخه رکاب بزنیم.

همه ی کارا رو انجام دادیم، وسایل و جمع و جور کردیم، لباسامونو اتو زدیم، حتی ساندویچ ها رو که کالباس و خیارشور و گوجه و این جور چیزا بود جمع کردیم و مرتب کردیم و گذاشتیم لای ورقه ی آلومینیومی و بعدش هم توی نایلون و بعدش هم توی یخچال که صبح برداریم بذاریم توی کوله و بریم دیگه.بازنده

ولی ساعت تقریبا یازده شب این دوستامون زنگ زدن گفتن که ما توی اینترنت دنبال جاهای دیدنیش می گشتیم که متوجه شدیم یکی یا چند تا آخر هفته توی سپتامبر، تمام موزه های این شهر رایگان هستن به علاوه ی پارلمان اروپا که اونم میشه مجانی رفت و دید و پیشنهاد دادن که رفتنمون رو موکول کنیم به اون زمان و برنامه رو عوض کنیم و بریم یه جای دیگه.

خلاصه بعد از کلی رایزنی (!!)، با توجه به اینکه ما هنوز بلیتو نخریده بودیم، موافقت کردیم که بریم یه جای دیگه. به همین راحتیزبان. کلی جا پیشنهاد شد این وسط، اشتوتگارت، کلن، اولم و جنگل سیاه که در نهایت با آخری موافقت کردیم و گفتیم بریم یه کمی جنگل نوردی کنیم. این جنگل رو از اون بابت بهش میگن جنگل سیاه که انقدر متراکمه که سایه اش زیاده و بنابراین توش سیاهه و چیزی دیده نمیشه.

همه چی هم که از قبل آماده بود و فقط مقصد عوض شده بود. بنابراین این طوری نبود که کارمون سخت تر شده باشه. فقط یه چیز مونده بود و اونم این که با دوچرخه بریم یا با همون قطار بریم و از اونجا به بعدش رو پیاده بریم. قرار شد با دوچرخه بریم.

خود سفرو توی یه پست دیگه توضیح میدمنیشخند

/ 1 نظر / 2 بازدید
نیکی

چقدر خوب که انقدر فرهنگ دوچرخه سواری اونجا رایجه[لبخند] من عاشق دوچرخه ام حیف که در دسترسم نیست!