خوشحال می شویم :)

بغل

به نظر میاد که کارم یه کمی راه افتاده. الان این جمله رو واقعا خیلی با ترس و لرز نوشتم، از ظهر میخوام بیام اینو بنویسم، هی شک می کنم. آخه هر وقت فکر میکنم که دیگه همه چی درست شده و دیگه کار تمومه، حتما یا می فهمم که کلا از ابتدا غلط بوده یا یه گیر کوچولو پیدا میکنه که واقعا بنده رو آسفالت میکنه تا درست بشه!!!نیشخند

از ساعت 12 فکر کنم سر یه حالت استثنای مسخره بودم! حالا به هر حال از شواهد و قرائن برمی آد که داره کارم درست میشه.

جالبه که نتیجه ی همسر هم امروز صبح تقریبا براش راضی کننده بود! واقعا جالبه ما انگاری کارامون با خودشون که گره میخورن هیچی، به همدیگه هم گره می خورن! دو تایی با هم مشکل داریم، دو تایی با هم مشکلامون حل میشه، تفاهم یعنی اینعینک.

--

خب الان دیگه ساعت کاری تموم شده و منم اجرای آخر برنامه ام رو بگیرم، اگه کار کنه یعنی اکی ه دیگه و میتونم برم مرحله ی بعد، ببینم با غول بزرگه چیکار میکنم!

قراره عصری بریم بیرون با دوستامون. امروز چون جمعه است، از ساعت 7 تا 12 یه جا توی شهر موسیقی زنده پخش میشه و رقص و این چیزاست. البته به احتمال خیلی زیاد ما زیاد خوشمون نمیاد، چون کلا موسیقی های اینا خیلی دلخراشه!!! اصلا انگاری کلا موسیقی هاشون رو دور تنده همیشه! خیلی هیجانشون زیاده معمولا، همش دوپس دوپسی اندنیشخند.

حالا به هر حال قرار شده بریم یه سر بزنیم شاید خوشمون اومد. اگر هم خوشمون نیومد که دست از پا درازتر بر می گردیم. قرار بود هماهنگ کنیم که با دوستامون بریم که همین چند دقیقه پیش اونا زنگ زدن و گفتن که ما یه کمی خرید داریم زودتر میریم، شما هر وقت اومدین به ما یه زنگ بزنین تا همدیگه رو پیدا کنیم. همسر هم که توی راهه داره میاد، الان زنگ زد، فکر میکنم اونم دوست داره زودتر بریم ولی من ترجیح میدم برنامه امو اجرا کنم و مطمئن بشم که کاری که میخوامو انجام میده و بعد با خیال راحت برم.

امیدوارم تا قبل از اومدن همسر نتیجه شو بگیرم.

 

/ 5 نظر / 2 بازدید
piclvoe

سلام خوبین؟ چه تیتر عالی و باحالی گزاشتین [گل]

لیلا-ق

سلام دوست عزیز وبت قشنگه ..موفق باشی درصورت تمایل به منم سربزن تا تبادل لینک کنیم یاحق

لیلا-ق

سپاس از حضورت دوست خوبم ...[قلب]

پیرامید

خب خدا رو شکر که کارت درست شد.... ما هم خوشحالیم! [نیشخند]