مهمونی

 

دیروز دعوت شدیم به یه مهمونی که امشب قراره بریم. کلا سه تا خانواده بیشتر نیستیم، یعنی شیش نفر.

دیشب کیک فنجونی قابلمه ای درست کردیم، خوب شد ولی یه خرده شیرینیش کم بود. همسر هم گفت برای امشب هم کیک فنجونی درست کنیم، ببریم. از اونجایی که مطمئن نبودیم دقیقا که چند نفریم همسر تو چت از دوستمون پرسید که کیا میان و اونم گفت که فقط سه تا خانواده ایم. میزبان پرسیده بود برای چی میخواین، همسر هم فکر می کنم دقیق نگفته بود ولی یه جورایی انگاری کیک درست کردنو (خودمونی بگم) کردیم تو پاچه ی خودمون دیگه خنثی.

این جوری شد که امروز با اینکه خیلی عجله ای شد و شیر هم نداشتیم و تازه بار دومی بود که قرار بود کیک فنجونی درست کنیم، درست کردیم دیگه! حالا نمی دونم چی قراره از آب در بیاد. آخه شیر هیچی نداشتیم و من به جاش ماست ریختم، نمی دونستم که چقدر بریزم! تازه شکرش رو هم از طرف خودم یه کمی بیشتر کردم!

حالا نمی دونم یه مزه ی هشلهفت در میاد یا خوب میشه. ولی به هر حال همینه که هست نیشخند، مجبورن بخورن چشمک. تازه سر بردنش هم مشکل داریم. آخه اینا رو تو چی بذاریم ببریم؟!سوال. تا ما باشیم دفعه ی بعد به خودمون زحمت اضافی ندیم واسه ی درست کردن چیزی که اینقدر زحمت داره!!

/ 4 نظر / 2 بازدید
لیلی

چه مهمون های خوبی. خونه ما هم بیاین. البته من می تونم همیشه اقرار کنم که دستپخت اولم هست و شما این افتخار رو دارین که اولین بارش رو بچشین و دیگه از فکر خوب و بد بودنش خودم رو خلاص کنم

صبا

آخر چطوری بردین؟ چطوری خوردین؟[چشمک]

پیرامید

پس بالاخره درست کردی کیک فنجونی... عکسشو می ذاشتی ببینیم خب!

صبا

مگه تو فنجون هاش کاغذ روغنی یا کاغذ مخصوص خودش ننداخته بودین که در آوردنش سخت بود[سوال]