یک بعد از ظهر قشنگ

 

عصری ما یه جوری رفتیم که راس ساعت 5 جلوی toys r us بودیم. دوستامون هم که گفته بودن 5 5:15، دقیقا 5:15 اومدن!

ما اون یه ربع رو رفتیم تو داشتیم می گشتیم. وقتی هم که اونا اومدن با هم رفتیم بقیه ی فروشگاهو گشتیم. آخرش یه اسباب بازی نسبتا مناسب پیدا کردیم که البته فکر میکنم حداقل بچه باید 7 8 ماهش بشه که اون به دردش بخوره، ولی خب به هر حال همونو خریدیم.

بعدش هم رفتیم با هم هات چاکلت خریدیم از اینا که to go  میدن ( یعنی باید بخری بری بیرون از مغازه بخورینیشخند) با دو تا قطعه کیک کوچیک، بعدش هم قدم زنان توی راه یه کمیشو خوردیم ولی بعد تصمیم گرفتیم بریم به سمت سلف دانشگاه که همون نزدیکی بود. دانشگاه بیشتر از یه دونه سلف داره، این یکیش تا ساعتای 12 شب بازه و خدمات رسانی هم می کنن. خلاصه رفتیم اونجا نشستیم و بقیه ی هات چاکلتمونو نشسته خوردیم.

بعدش هم برگشتنی یه کمی مغازه ها رو دیدیم. نکته ی جالبی که وجود داشت این بود که امشب همه جا باز بود، همیشه 8 می بندن، ولی امروز باز بودن. توی یکی از این مغازه ها که تخفیف داشت یکی دو تا خرید کوچیک کردیم و راهمونو ادامه دادیم. یه مغازه ای رو هم وسط راه دیدیم که همه جمع شدن و دارن نگاه می کنن. رفتیم جلوتر دیدیم برای تبغلی یه چند نفرو آوردن که برقصن داخل مغازه، دم در. یه نفر بود که داشت سعی می کرد عربی برقصهنیشخند، واقعا همین "داشت سعی می کرد" برازنده اش بود! چون خییییییلی تا عربی رقصیدن فاصله داشتچشمک.

بقیه ی راهو هم پیاده تا ایستگاه اتوبوس رفتیم و اونجا از دوستامون جدا شدیم.

---

من این لحظه هایی که با دوستامون هستیم رو خیلی دوست دارم.

به نظرم خیلی لحظات نابی ان. البته صرفا به این دلیل نیست که با دوستامونیم.

به نظرم

همین که میریم بیرون و حتی شده برای چند ساعت به مشکلامون فکر نمی کنیم،

همین که چند ساعت رو واقعا لذت می بریم،

همین که چند ساعت زیر بارون قدم می زنیم،

همین که درختای مه گرفته ی بالای تپه های دور شهرو نگاه می کنیم و لذت می بریم،

همین که این چند ساعت رو واقعا زندگی می کنیم،

خیلی ارزش داره.

بعدا مطمئنا دوست داریم این روزا رو به خودمون، اطرافیانمون، یا حتی بچه و نوه مون یادآوری کنیم. دوست داریم بگیم چقدر روزای خوبی داشتیم.

فکر می کنم آدم باید قدر امروزشو همین امروز بدونه.

 

/ 2 نظر / 11 بازدید
پیرامید

درختای مه گرفته بالای تپه های دور شهر.... داری شاعر میشی ها! [چشمک] شوخی نکردما! واقعا از این تیکه نوشته ات لذت بردم [لبخند]

شیوا

سلام امشب با وبلاگت آشنا شدم دارم راجع به اومدن فکر میکنم. تا چه پیش آید...