بالاخره بولینگ!

 

بالاخره بعد از اون همه هماهنگی و شاید بهتر بگم ناهماهنگی، موفق شدیم یه قرار بولینگ بذاریم. البته بازم فقط ما سه تا خانواده ای که از اول هم پایه بودیم و اصلا نیازی به اون همه ایمیل بازی و زنگ زدن و این حرفا نداشتیم!

تو اینترنت که چک کرده بودیم دو تا بولینگ باید توی شهرمون می بود، ولی ظاهرا آدرس هر دوتاش یه جا بود و ما نفهمیدیم بالاخره اینا دوتان یا یکی! تازه قیمت هایی هم که توی سایتاشون زده بودن فرق داشت. این شد که یکیمون که الان دیگه آلمانی رو تا B2 خونده و دیگه مسئول بخش مکاتبات و مکالمات آلمانیمون حساب میشه چشمک، زنگ زد و برامون پرسید که الان شما دوتایین یا یکی؟!نیشخند طرف هم گفته بود یه مرکز بیشتر نیست. قیمتش هم ساعتیه ( آخه یه مدل بازی ای هم توی سایتشون داشت، یعنی به ازای هر دور بازی باید یه مبلغی به ازای هر نفر می دادیم که اون مدل ارزونتر در می اومد). از قبل هم باید رزرو کنیم. اون بنده خدا هم همونجا یه ساعت رزرو کرده بود برامون و ساعت پنج قرار شد اونجا باشیم.

از اون طرف من برای برنامه ام که خیلی مشکل داشت از یکی از بچه ها ایمیلی پرسیدم و خیلی هی ایمیل زدیم، آخرش بنده خدا گفت بیا همو ببینیم حضوری توضیح بده مشکلتو نیشخند، منم از خدا خواسته گفتم هر وقت تو بگی! اونم گفت ساعت 3. منم ساعت سه بلند شدم رفتم پیش اون. من تو ذهنم بود یه جای نزدیک خوابگاه بشینیم روی صندلی ولی اون گفت بیا بریم بغل رود و با هم رفتیم یه جایی که نسبتا دورتر بود، یعنی مثلا تا خوابگاه یه ده دقیقه ای پیاده روی داشت.

خلاصه من تا ساعت 4 با اون اونجا بودم و یه سری راهنمایی ها بهم کرد. از اونجا که اومدم دیگه همه اش بدوبدو داشتیم! آخه باید پولم از بانک ور می داشتیم ولی خب به هر حال موفق شدیم پنج و یکی دو دوقیقه برسیم مرکز بولینگ!

بقیه ی دوستامون زودتر رسیده بودن، اسمامونو گفته بودن و کفش مخصوص هم گرفته بودن. دیگه سریع بازی رو شروع کردیم. برای ما شیش نفر، یه دور بازی درست یه ساعت وقت گرفت. من و همسر هم بین شیش نفر به ترتیب مقام های سوم و اول رو از آن خود کردیم نیشخند.

کلا بازی خوبی بود، ولی من محیطشو اصلا دوست نداشتم، به نظرم خیلی اصلا خانوادگی نبود (هرچند که بچه مچه زیاد اونجا بود). به نظرم بهتر باشه برای دفعه ی بعد یه جای دیگه رو امتحان کنیم. تازه کفشاشم اجباری بود! معمولا برای اینکه کف اونجایی که بازی می کنن خراب نشه، باید کفش مخصوص بپوشی، ولی ما که دفعه ی پیش یه جای دیگه رفته بودیم، کسایی که کفش ورزشی داشتن ور می گفتن همین جوری برین اشکالی نداره، ولی اینجا اصلا براشون مهم نبود چه کفشی پاته، باید کفش اونا رو می گرفتی می پوشیدی.

ولی خب به هر حال اگه اون قسمت پول حساب کردنشو در نظر نگیریم، خود بازی خیلی خوش گذشت چشمک.

از اونجا هم برگشتیم خونه ی ما. آخه روز قبلش که بچه ها اومده بودن خونه ی ما برای پیتزا خوردن، هر دو تا خانواده بستنی آورده بودن و ما گذاشتیم تو فریزر. بعد هم اصلا یادمون رفت بیاریم اون بستنی ها رو بخوریم! ما هم که دو نفری نمی تونیم خودمون بستنی 12 نفرو بخوریم، بستنی رو هم که نمیشه از خونه ببری بیرون تا با هم بخورین! این شد که گفتیم بچه ها بیان خونه ی ما که بستنی ها خورده بشه نیشخند.

بچه ها یه ساعتی پیش ما بودن و بستنی خوردن و بعد با هم رفتیم بیرون. تا یه جایی رو با اتوبوس ما باهاشون رفتیم، بعدش اونا رفتن خونه شون و ما هم پیاده برگشتیم خونه که مثلا ورزش کرده باشیم مژه.

 

/ 0 نظر / 2 بازدید