مهمونی

 

این مهمونی از نوع رفتنی بود! به صرف آش رفتیم خونه ی دوستمون که مامانش اومده. به دو تا دیگه از بچه ها هم زنگ زده بود و اونا هم اومده بودن. یعنی کلا 9 نفر بودیم، چهار تا خانواده ی دو نفره، به علاوه ی مامان دوستمون.

ما اولین کسایی بودیم که رسیدیم. قبل از اینکه بقیه بیان قرارای فردا صبحمونو برای رفتن به outlet گذاشتیم.

بعدش هم بچه ها کم کم اومدن و شروع کردیم به خوردن خوراکی هانیشخند، چایی و بیسکوئیت و کیکی که ما برده بودیم و میوه و خلاصه یه سری خوردنی.

بعدش هم اینا رو جمع کردیم و سفره پهن کردیم برای آش و مراسم آش خورون شروع شد. من که واقعا تا حد ترکیدن خوردم. آخه اینجا یه بار که آش گیر میاد آدم باید انقد بخوره که تا شیش ماه دیگه دلش نخوادچشمک. خیلی آش خوشمزه ای بود، من خیلی آش کشک دوست دارم.

بعدش هم دوباره بساط چایی و میوه و صحبت کردن و خندیدنمون ادامه پیدا کرد تا ساعتای 9.5 اینا. چیزی که این وسط خیلی جالب بود و همه اش سوژه میشد، تعجب مامان دوستمون از خونه های کوچیک و دانشجویی اینجا بود، خونه های 20 30 متری ماها که توش دو نفری زندگی می کنیم. بیچاره اول که اومده بود شوکه شده بود!!

خلاصه، ساعتای 9.5 اینا دیگه از حرف زدن دل کندیم و رفتیم سوار قطار شدیم برگشتیم خونه.

برای فردا هم قرار گذاشتیم که ناهارو با خودمون ببریم ولی خب کدوم ناهار؟سوال ما که نه چیزی پختیم و نه (طبق معمول) چیز قابل توجهی توی یخچال داریم!

من و همسر قرار گذاشتیم فردا صبح یه کمی زودتر بریم و یه ساندویچی از مغازه ی توی ایستگاه قطار بخریم.

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
آزیتا

سلام دختر معمولی نوشته هاتو خیلی دوست داشتم.ساده-زیبا وصمیمی بودن. بهم سر بزنی خوشحال می شم.[لبخند][گل] parande57.persianblog.ir