امروز

امروز هم داره تموم میشه و الان ساعت 10:08 دقیقه است که دارم می نویسم.

از صبح که در تلاش و تکاپو بودم که کارمو به نتیجه برسونم، الان دیگه فکر میکنم به یه نتیجه هایی رسیدم، هرچند که بازم کامل نیست، ولی خب امیدوارم که تا آخر هفته، یعنی تا آخر یکشنبه دیگه تموم بشه.

از صبح که فهمیدم حدودا یه ماه واسه نوشتن و سابمیت کردن مقاله وقت دارم یه کمی استرس گرفتم، آخه خدایا این همه مقاله با هم؟!!! اون یکی رو هم که باید تا 27 اکتبر اینا درست کنم و اصلاحیه اش رو بفرستم. یه مقاله ی دیگه هم که برای کنفراسه که باید بنویسم و براش پاورپوینت تهیه کنم (حالا درسته اون آخری دیگه خیلی دیر تره نسبت به اینا ولی خب من از اون خیلی دور بودم و الان نوشتنش برام وقت می بره، چون کاری که انجام دادم مال دو سال پیشه و من تازه الان سابمیت کردم مقاله شو!!).

از صبح که تا ظهر همه اش سر همون پروژه ی درسیم بودم، ناهار هم که تخم مرغ نوش جان نمودیمنیشخند و در عین حال برنج هم گذاشتم توی آب که تا همسر می رسه، ساعتای 6 اینا ناهار و عصرانه و شام بخوریم (کلا این واژه ها همه شون یه چیزو توصیف می کنن تو خونه ی ما!). آخه همسر امروز غذا نداشت و کالباس برده بود. روزایی که غذای سبک می بره، یه جوری غذا درست میکنم که وقتی میاد با هم بخوریم.

بعله، بعد از صرف تخم مرغ، برنج آب گذاشتم که قورمه سبزی درست کنم. البته اول قرار بود قیمه بادمجون درست کنم ولی وقتی با یخچال خالی مواجه شدم که توش حتی رب هم نداریم(!!) مجبور شدم یه چیزی درست کنم که رب نخواد.

واسه ی اولین بار فکر میکنم قورمه سبزیم جا افتاده بود!!! تا حالا سابقه نداشته اصلانیشخند. ناهار یا هرچی اسمش هستو خوردیم و ظرف فردای همسر رو هم پر کردیم. بعدش هم در "کانون گرم خانواده" چایی خوردیم.

کلا این عبارت مذکور، تکیه کلام منه. در واقع به دور سینی چایی میگم کانون گرم خانواده!چشمک آخه فکر کنم از معدود وقتاییه که واقعا دور هم جمع میشیم، وگرنه که هر کس پشت لپ تاپ خودشه.

ولی فکر کنم غذا شور بوده ها! آخه از وقتی غذا خوردیم سه بار مجبور شدیم بریم تو کانون گرم خانوادهنیشخند.

---

امروز یکی از پربارترین روزای زندگیم بود. کار پروژه ام که تا حدودی انجام شد. آپ های وبلاگمم که انجام دادم، کتابایی که می خواستم رو هم که خوندم. خونه رو هم کمی تا قسمتی مرتب کردم، دیگه واقعا بیشتر از این از خودم توقع ندارمچشمک.

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
پیرامید

من هم همین حس رو به گردهمایی چای خورنگ روزانه دارم.... مخصوصا بعد از ظهر ها ساعت 4 که خواهرخانمی وسطی میاد خونه....

شکوفه

این وبلاگ چیه یعنی زندگیت رو مینویسی ؟ جالب