خبرای ..

 

رفتم استادمو دیدم. الان اینقدر استرس دارم که هیچ کاری نمی تونم بکنم. خدا رو شکر بورسمو تمدید کردن و استاد هم گفت من تا جایی که تونستم ازت دفاع کردم که بورسو بهت بدن.

قبلا یه بار یه اتفاقی افتاده بود به یکی از بچه ها گفته بود شاید نشه بورستو تمدید کنن (که البته بعدا دختره مجبور شد موضوعشو عوض کنه کلا)، بعد اون دختره هم از اتاق استاد اومد بیرون گریه کنون دوید رفت پایین، من درست بعد از اون با استاد قرار داشتم و واسه همین وقتی از اتاق می اومد بیرون دیدمش.

حالا امروز استاد اینقدر با من با ملاحظه و با ترس حرف می زد که من کاملا حس می کردم اصلا نمی دونه چطوری بگه!! باید موضوعمو عوض کنمنیشخند، اینکه الان این جوری می خندم چون اصلا نظری ندارمخنثی، دیگه زدم به سیم آخر! آخه من از اکتبر 2011 اینجام، حالا به من میگی موضوع تزمو باید عوض کنم؟!!! البته من که عوض نخواهم کرد و خودش هم گفت من واقعا نمی دونم چیو باید عوض کنیم، منتها چیزی که هست دقیقا یه نفر توی همین گروه، یعنی دو تا اتاق اون ور تر، با یه استاد دیگه روی موضوع مشابه من کار کرده و نمیشه دو نفر موضوع تزاشون یکی باشه که!!! حالا این بنده خدا هم قرار بود آگوست دفاع کنه، نمی دونم دفاع کرده یا نه، ولی به هر حال یه سری مقاله چاپ کرده در این زمینه.

بیچاره استادم واقعا استرس داشت!!! هی میگفت من فقط می دونم باید یه چیزی رو تغییر بدیم، حالا بشین یه کمی literature review بنویس واسه ی تزت تا ببینیم چی می تونیم بگیم، مثلا بگیم کدوم قسمت تز تو یه کار جدیده که تا حالا کسی روش کار نکرده!

---

اون مقاله ای که قرار بود بنویسیم رو هم گفت باشه بعدا یه short paper می نویسیم، اون کنفرانسی که می خواست بهش بفرسته برای short paper تا ژانویه 2014 وقت داره. حالا فعلا که باید بشینم یه کمی فصلای اول تزو بنویسم ببینم چه ادعایی می تونیم بکنیم واسه اینکه داریم روی این موضوع کار می کنیم.

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
علی

سلام مطلب زیبایی بود ، وب قشنگی دارین ، به منم سر بزنید[گل]

سلام مطالبت قشنه به منم سر بزن[لبخند] اینم ادرسه وبلاگمه http://320.persianblog.ir

پیرامید

یعنی چی واقعا؟ چرا این کارو می کنن خب؟ وای من این جا استرس گرفتم چه برسه به تو...

زیبا

البته طبیعیه که استادا که از موضوع دانشجوهای هم خبر نداشته باشن ولی برای شما که این دردسرای بورسه و این حرفا رو دارین استاداتون بهتره یه فکری بکنن. اما درنهایت توکل بخدا...