مهمونی دیشب

 

دیشب مهمونامون ساعت 6:45 اینا اومدن. یه کیک هم آورده بودن. آخه اون دفعه تولد یکیشون بود، ما به شوخی گفتیم کیکمونو نگه دارین میایم می خوریم و اتفاقا فرداش هم رفتیم خونه شون (قرار نبود بریم اصلا)، ولی خب کیکشون تموم شده بود. این دفعه بنده های خدا کیک درست کرده بودن دوباره و آورده بودن.

اون یکی دوستامون هم بستنی آورده بودن. ما خودمونم که کیک درست کرده بودیم. دو مدل هم بیسکوئیت خریده بودیم که با چایی بخوریم (البته اینو در اصل برای خودمون خریده بودیم، نه صرفا به دلیل مهمونی داشتن). میوه هم که بود. کلا مهمونی پر از خوردنی و شلوغ پلوغی شد. واااااااای، خدا رو شکر ما چقدر خوردنی داریم !! (تا وقتی آدم رو کاغذ نمیاره چیزایی که داره، متوجه نمیشه چقدر زیادن، وقتی می نویسی تازه هی می فهمی که یه چیزی یادت رفته).

خلاصه که کلی نشستیم و گفتیم و خندیدیم و سر همه چی بحث کردیم. ساعت ده و نیم هم دیگه نخود نخود هرکه رود خانه ی خود نیشخند.

---

پی نوشت: هنوز حواسم به اینکه چقدر کم چیزی یاد می گیریم و اینجا می نویسم هست. حواسم به اینکه چقدر این چند روز چیزی یاد نگرفتم و شاید وبلاگم بی فایده بوده برای خواننده هاش هست. ان شاءالله میام می نویسم. این روزا سرم خیلی شلوغه چون میخوام مقاله رو به یه جایی برسونم که وقتی میریم ایران خیالم راحت باشه.

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
لیلی

چه مهمونی شیرینی. پر از خوردنی های شیرین، مناسب فصل سرما. دفعه بعد آش رشته هم بار بذارین