حالم خوب ...

 

حالم خوبه ولی نه ...

تب دارم، ولی اصلا خیالی نیست، انقد کار دارم که اصلا نمی رسم بهش فکر کنم، فقط گاهی که دستم می خوره به بدنم متوجه میشم که چقدر داغه!

صبح هم که همسر بیدار شد تب داشتم، البته الان خیلی بهترم. صبح به محض اینکه همسر به صورتم دست زد، یهویی انگاری خواب از سرم پرید از بس اختلاف دما زیاد بود!! با اینکه ساعت 6 بود هنوز و من گوشیمو واسه 7:15 کوک کرده بودم، ولی اصلا دیگه خوابم نبرد. قبل از هفت دیگه کلا از رختخواب بلند شدم.

یه چهار پنج تا فایل هست که باید درستشون کنم، یکیشو انجام دادم. بقیه رو هم میخوام تا آخر امشب درست کنم.

از فردا هم می شینم سر کاری که خودم داشتم انجام می دادم. ادامه اش می دم. یا اینا منو مجبور می کنن تزمو تغییر بدم که در اون صورت، نتیجه ی این کارو خودم تنهایی یه مقاله می کنم، یا گروه موافقت می کنه که در اون صورت اسم استادمم پای مقاله میاد، در هر صورت فکر می کنم من ضرر نمی کنم از تسلیم نشدنمژه.

قرارم با اون استادی هم که دیشب میل زدم، شد جمعه ساعت 10:30. امیدوارم نتیجه بخش باشه. ضمن اینکه احتمالا فردا هم ساعت 11 با استادم قرار دارم. ماشاءالله هنوز که جواب میلامو نداده که اصلا بدونم اکی هست براش یا نه!

چیزی که خیلی واسم عجیب بود توی رفتار استادم توی این یکی دو هفته این بود که خیلی راحت میل زده بود که من این هفته می رم فلان شهر و نیستم، می خوای به جاش یه قرار بذاریم اسکایپی یا صبر می کنی تا هفته ی بعد؟ جالبش اینه که پنج شنبه ی قبل هم تعطیل رسمی بود! یعنی قشنگ از من انتظار داره سه هفته بیکار باشم و بگم نمی خوام با استادم صحبت کنم و تکلیفمو مشخص کنم؟!!!

----

احساس می کنم من اصلا اون قدری که باید مقاله ندارم. دوست دارم بیشتر کار کنم تا بتونم یه چند تا مقاله ی درست و حسابی بدم.

 

/ 0 نظر / 2 بازدید