امروز

 

امروز خیلی روز آرومی بود تا الان. مخصوصا صبحش. به معنای واقعی تعطیلات بود، از این تعطیلات خارجی ها چشمک، از اونا که توش نه آدم بدو بدو داره که برسه به همه ی جاهای دیدنی، نه عجله داره برای دیدن فک و فامیل. راحت روی مبل نشسته بودیم، بدون اینکه هیچ کاری بکنیم به همدیگه نگاه می کردیم نیشخند. خیلی حس خوبی بود. شاید شما بارها تجربه اش کرده باشین ولی برای مایی که الان مدت هاست تمام زندگیمون بدو بدویی شده، خیلی غنیمته که نیم ساعت بیکار باشیم و در عین حال هیچ دغدغه ای هم نداشته باشیم!

استادم بعد از دو هفته مریضی و به قول خودش استرس تعطیلات داشتن (!!)، بالاخره جواب ایمیلمو داد. مقاله ای که تا 6 ژانویه وقت داره ارسالش رو براش فرستاده بودم تا اشکالاش رو بگیره و هر جا رو که به نظرش باید تغییر بدیم تغییر بده یا بگه که من تغییر بدم. امروز مقاله رو با کامنت های اصلاحاتش تحویل گرفتم. چندان تغییرات آن چنانی ای نخواسته بود، فقط یه سری عدد بود که باید محاسبه می کردم و براش اضافه می کردم توی متن که منم این کارو کردم.

ولی نکته ای که وجود داره اینه که مقاله کلا باید با مراجعش بشه 4 صفحه، من برای استاد 4 صفحه و یک ستون فرستاده بودم و براش کامنت گذاشته بودم که باید به اندازه ی یه ستون حذف کنیم، این خیلی زیاده. حالا استادم امروز یه مقاله ی پنج صفحه ای برام فرستاده خنثی که من باید اندازه ی یه صفحه اش رو کم کنم!!!

قسمت های علمی مقاله رو من درست کردم و فرمت مراجع هم که به نظر استاد اکی نبود رو الان دادم همسر عزیز تر از جانم  (چشمک) درست کنه و بعدش بفرستم برای استاد.

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
فو فو

میشه بپرسم رشته تحصیلیتون چیه؟

فهیان

یک جاهایی،احساس میکنم اگر همسرم نبود مخصوصا اون جاهایی که به زمین و زمان غر میزنم و اون بیچاره فقط گوش میکنم،چی میشد؟و خوب دیگه، مسلمه که: خداوند همسران خوب رو حفظ کناد!

لیلی

من ترجیح میدم منو مهمونی دعوتم کنن بعد منو ببینن. چون این طوری هر وقت خواستم می تونم مهمونی رو ترک کنم و هم چنین غذاهای متنوع می خورم[نیشخند] ولی می تونم حس تون رو درک کنم که بعد چند روز شلوغ این نیم ساعت آرامش و بیکاری چقدر می چسبه

کامران عباسی

سلام من بین یک دو راهی گیر کردم از یک طرف سایت شما که میگید با هزینه ماهی 400 یورو میشه در المان زندگی کرد و سایت "lwww.tahsiil.blogfa.com" سایت معایب تحصیل در خارج میگه ماهی 650 یورو من باید چه کار کتنم؟