لباسشویی

 

قصد داشتیم یه لباسشویی بخریم. از قضا یه لباسشویی با قیمت خیلی خیلی مناسب پیدا کردیم. جالب بود که کاملا به طور اتفاقی دوستامون یخچال خریده بودن و برای آرودنش ماشین کرایه کرده بودن برای یه تاریخ خاصی (که دیروز بود). ما هم با لباسشوئیه هماهنگ کردیم و گفتیم نوزدهم (یعنی همون دیروز) میایم می بریم. در واقع می خواستیم از ماشینی که دوستامون کرایه کرده بودن استفاده کنیم.

اما دیروز که دوستمون رفته بود ماشینو بگیره معلوم شده بود شرکت اون ماشینی که بچه ها رزرو کردنو نداره و مجبورن یه ماشین بزرگتر و گرونتر بگیرن. از اونجایی که چاره ای نداشتن، همونی که بوده رو کرایه کردن.

جایی که می خواستیم بریم لباسشویی رو بیاریم یه جا بود درست وسط شهر، نزدیک رستورانا، با خیابونای خیلی باریک که کلا حداکثر سرعت مجاز روشون خیلی کمه (کلا جاهایی که سنگفرشه و علامت محل سکونت داره حداکثر سرعتش فکر کنم هفت کیلومتره!)

نتیجه این شد که بچه ها تصمیم گرفتن با ماشین خودشون برن لباسشویی ما رو بیارن، آخه ماشین به اون بزرگی رد کردنش از اون خیابونای باریک با رستورانایی که میز و صندلیهاشون بیرون از رستورانه واقعا مشکل بود.

همسر وقتی از کلاس اومد، سریع ناهار خورد و رفت که با دوستمون اول برن یخچال اونا رو ببرن و بعد هم برن لباسشویی ما رو بیارن. نمی دونم یخچالو قرار بود ساعت چند بگیرن، ولی لباسشویی رو قرار بود ساعت 8 تحویل بگیرن.

تقریبا هشت و نیم اینا بود که رسیدن خونمون. دوستامون با ماشین اومده بودن، همسر هم با قطار، آخه صندلی عقب ماشینو خوابونده بودن که ماشین لباسشویی جا بشه توش.

لباسشویی رو همسر و بچه ها آوردن بالا، سر جاش گذاشتن، بعدش هم یه نیم ساعتی نشستن، یه چایی خوردن و رفتن.

خدا رو شکر لباسشویی خریدیم لبخند. یه بار از لباسشویی اینجا استفاده کردیم اصلا خوب نبود.

 

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
المیرا

مبارکا باشه [گل]

پیرامید

به به مبارک باشه... انشاالله پودرش براتون خوب کف کنه! [نیشخند]

لیلی

شما هم مثل ما بعد از مدتی زندگی فهمیدین که بدون ماشین لباس شویی زندگانی سخت است. ما نیز به تازگی خریدیم

صبا

به به مبارک باشه.[گل] فکر کنم بیشتر از خود لباسشویی خشک کنش واجبتر باشه.

صبا

منظورم خشک کن خود لباسشویی بود نه یه دستگاه جدا. با توجه به هوای مرطوب اونجا به نظرم اگه خشک کن نداشته باشی یعنی لباسشویی خشک کن نداشته باشه، مشکل ساز میشه.

صبا

داره دیگه، منم همون خشک کن خودش رو میگم[عینک]

پیرامید

دبه های ترشی! وای مردم از خنده! [خنده]

یک ذهن پریشان

مبارک باشه . امیدوارم ماشین لباسشویی شما هوشمند باشه و بفهمه که نباید رنگ لباسا رو قاطی همدیگه بکنه , مال ما بیشعوره نمی فهمه [نیشخند]

علی رضا

اون توهَش براتون بچرخه... مارکش چیه؟؟؟ ایشالا یخ ماشین خوبی هم بخرین...

لیلا

وب جالبی دارید، هر موضوعی رو توی آرشیو مدنظرم بود بخونم کد میخواست. حیف. دلم میخواست کل آرشیو رو بخونم امان از وقت نداشته، اما قول میدم بخونم.